Виховання дітей

Гра «ку-ку» – це перша гра в житті дитини

Найперша гра в житті майже кожної дитини-це гра, яка називається»ку-ку”. Причому, ця гра є не тільки в нашій культурі, але і в культурах інших країн.Починати грати з дитиною в неї можна дуже рано.

Вже з трьох місяців зазвичай батьки бачать дитячу реакцію на неї. батьки самі інтуїтивно починають грати з дитиною в «ку-ку» варто відзначити, що користь від дуже простої гри «ку-ку» дуже велика.Перш за все, дитина вчиться емоціям.

Мама сховалася, за свої долоньки, потім з’явилася:» ку-ку”, її обличчя висловлює радість. Дитина починає повторювати вираз обличчя, тренувати емоції радості, подиву. Саме у батьків діти вчитися висловлювати свої емоції, демонструвати різну міміку.

Під час такої забави відбувається спілкування з дитиною. Нехай він ще зовсім малий, але вже йде взаємодія. Спочатку він просто дивиться, концентрує погляд.

Дивується несподіваній появі рідного обличчя. Потім починає розпізнавати прояв радості від мами чи тата. І починає сам повторювати цю радість і сміятися.

також важливим плюсом цієї гри варто відзначити те, що дитина з раннього дитинства вже грає. Адже саме в грі дитина пізнає життя. Спочатку це просто “ку-ку”, потім ігри з предметами, потім вже ігри з іншими дітьми.

Спочатку все ініціюють батьки, дитина стає ніби другим гравцем, але з часом вже дитина може стати ініціатором.Ігри з народження несуть велику користь з віком гра» ку-ку ” трансформується. Людина вже закриває не тільки своє обличчя, а може сховатися за яким-небудь предметом.

Далі дітям дуже подобається грати в» хованки”, але ж в цій грі також відбувається прояв радості і подиву, коли виходить знайти знайоме обличчя. Виходить « “ку-ку «є ніби навчанням в гру»хованки”.нашій доньці вже два роки, але вона досі із задоволенням грає в «ку-ку».

Навіть старша дитина, якій вже чотири, швидко включається в цю гру. Хоча, звичайно, він вже воліють грати в»хованки”.А ви часто грали з дітьми в»ку-ку”?Спасибі, що прочитали статтю до кінця! Підписуйтесь на канал, ставте лайки.
З радістю пишу для вас!Також можете прочитати на каналі, чому батьки вчать дітей на дитячому майданчику.

Related posts

Leave a Comment