Догляд за волоссям

Безсульфатные шампуні

Чому навіщо взагалі використовують сульфат в шампуні?⠀сульфати, такі як натрій-лаурил-сульфат, амоній-лаурет-сульфат, це миючий засіб, що підходить для спінювання шампуню. І оскільки вони недорогі, більшість шампунів містять їх. Сульфати шкідливі для волосся⠀ Це може привести: до пошкодження вашого волосяного стрижня до ослаблення волосяний фолікул і в кінцевому підсумку призвести до випадання волосся до стирання кольору волосся.

До того ж сульфат може не тільки знебарвити волосся, але і зробити їх жорсткими і сухими до висушування натурального масла шкіри і зробити волосся більш сухими, ніж зазвичай до посіченим кінців і ламкості довжини волосся почніть використовувати безсульфатні шампуні для захисту вашого волосся. При покупці шампунів без сульфату поспостерігати за 100% натуральними інгредієнтами, які не містять хімікатів або консервантів.⠀ не всі сульфітні шампуні супер погані, багато виробників додають назвемо так анти-пригнічуючі засоби, які допомагають волоссю уникнути неприємних наслідків.

Ці кошти такі як амінокислоти, масла. ДО РЕЧІ збираюся протестувати протеїновий шампунь від CP-1. У кого є досвід з ним, що скажіть?⠀І ще на користь сульфату можу сказати, що він добре позбавляє від лупи.

Веду до того, що все таки шампунь потрібно вибирати за своїм типом волосся. Якщо у вас жирне волосся і є лупа, то сульфітні шампуні підійдуть, але якщо ваше волосся виснажені, вічно знаходяться під термо впливом або ви їх часто фарбуєте, то краще уникнути цього компонента в складі вашого шампуню. Як підібрати безсульфатний шампунь 🔸 дивитися на позначення в шампуні (так позначається сульфат): SLS, SLES, als і Ales.

🔸 В якості миючої основи в складі повинні бути настуральні компоненти, такі як: кокосове масло, кора мильного дерева, глюкоза (Glucoside) якогось продукту.⠀ найчастіше на полицях магазину так і написано перед назвою шампуню, що він безсульфатний. Ось кілька з них: безсульфатний шампунь для волосся з кератином Lador Keratin Ipp Shampoo, безсульфатний шампунь L’oreal Delicate Color, безсульфатний шампунь Estel Otium Aqua.
⠀ хто дочитав до кінця-кращі 🔥 було корисно?

Related posts

Leave a Comment