Догляд за волоссям

Правильно наносити шампунь під час миття волосся 1 або 2 рази? Давайте розберемося разом

Рада бачити в своєму блозі! Хочу сьогодні поміркувати на одну цікаву тему, яка дуже давно багатьом не дає спокою. Присвячена дана стаття буде простому на перший погляд питання: “під час миття волосся потрібно наносити шампунь один або два рази?”. Не так давно я стала все частіше задавати його собі.

Це привело мене в пошуку відповідей, на основі яких сформувалося моя особиста думка з цього приводу.

jpegОчень давно я стала помічати на упаковках шампунів інструкцію щодо того, що наносити даний засіб під час миття голови і волосся необхідно двічі. Але все ж здавалося, що таким нехитрим способом виробники намагаються змусити мене витрачати більше продукту, щоб частіше купувати нові банки. Але через деякий час стала шукати логіку в рекомендаціях виробників.

Адже насправді не завжди одноразового нанесення миючого засобу вистачає для повного очищення шкіри голови і самого волосся. Кожен з етапів нанесення порції шампуню виконує свою конкретну функцію. Про це нам наполегливо твердять експерти в області краси і здоров’я.

Ось про що зараз я намагаюся написати: перше нанесення шампуню на вологе волосся змиває залишки коштів для укладання, пил і бруд, яка осідає на нашій зачісці. Друге нанесення шампуню на вологе волосся більш ретельно очищає від забруднень шкіру голови і самі пасма. Хочу зауважити, що при повторному нанесенні практично всі шампуні у мене в рази краще миляться.

У перший раз дають не так багато піни, так би добре я не змочувала волосся і не спінювала миючий продукт. http://proffeshn.ru/wp-content/uploads/2020/01/shampoo1.

jpgИз-за нестачі піни при першому нанесенні доглядає кошти воно не завжди справляється зі своїм завданням. Особливо у мене така проблема виникає з безсульфатними шампунями. Ось ніяк не можу приручити до них себе.

Не відчуваю після такого миття своє волосся максимально чистими, як і шкіру голови. Вирішила перевірити слова експертів, які я вичитала на форумах і в інтернет-журналах, на практиці. Я знаю, як поводяться мої волосся після одноразового нанесення шампуню.

Тому протягом місяця стала наносити його двічі. Знаєте, такий догляд мені сподобався набагато більше. Серйозно, здавалося, що шкіра голови набагато краще очищається від забруднень і жиру (у мене жирний тип).

Що стосується волосся, особливих змін не побачила.

Так як моя головна проблема полягає в підвищеній жирності шкірного покриву голови, то в цьому випадку використання шампуню виявилося дуже навіть актуальним і корисним. Тому при таких обставинах рекомендую дотримуватися рекомендації виробника на упаковці. Так, витрата продукту більше, але і відчуття після доглядає процедури набагато приємніше.
А як ви ставитеся до того, щоб використовувати шампунь під час миття голови двічі? Буде цікаво обговорити цю тему.

Related posts

Leave a Comment