Поради садівникам

Про троянди-першорічки.

Розанна. Шраб. Є в рожевих трояндах своя магія.

..”На березі” обумовлюю про те, що в даному випадку мова йде не про трояндах першого року життя в принципі, а про троянди, які ви придбали і посадили.

Тому, що купуєте ви, як правило саджанець 2-х – 3-х років від роду. Купуєте, садите і ось це саме в даній статті я розглядаю, як “першорічку”. Умовно 🙂 .

Троянда, яка перший рік росте у вашому саду. Манстед Вуд. “Остінка” в найперший рік після посадки троянди її не рекомендують удобрювати.

Особливо, якщо при посадці в ямку були додані добрива (я зазвичай додаю крапельку комплексного добрива для троянд на саме дно). Чому не варто удобрювати троянди першого року посадки-для того, щоб” не відволікати ” троянду від важливого заняття: розвитку кореневої системи️️️. Роза нарощує коріння, поки їй не до засвоєння добрив.

Нехай буде так. Але якщо трояндочка посаджена навесні – коренева система до кінця літа вже цілком адаптована, і в середині серпня цілком можна її трохи підгодувати фосфором. А в кінці літа-початку вересня-підгодувати калієм.

Фосфор (суперфосфат) допоможе троянді із закладкою квіткових бруньок на наступний сезон, а калій (сульфат калію або калемагнезія) дозволить паросткам як слід зміцніти до зими і, отже, краще пережити зиму. МоскваКалимагнезия 1 кг. 85 ₽ПосмотретьУдобрения для растений10О продавцахМаркет в ДзенеПустинья.

Флорибунда. Милашка з вершковою серединкою).Це те, що стосується підгодівлі троянд.

Все, що стосується їх обробок-тут наші першокласники повинні отримувати все по повній програмі, як і дорослі троянди, що ростуть в саду не перший рік. Дабл Делайт. Ч / г троянда.

Ну, видно, що пережила без мене не легкі дні). Підбита і зіпсована трохи. Якщо ви помічаєте, що трояндочка гальмує в розвитку після посадки – полийте її пару раз Епіном (так, прямо по листю “з головою”).

З різницею в 10 днів. Епін-хороший препарат. Він допомагає в таких випадках всім ослабленим рослинам, не тільки трояндам.

Леді Емма Гамільтон. “Остинка”. Якщо троянди розвиваються добре – можна дати їм поцвісти-порадувати вас.

Якщо були посаджені з ЗКС (троянда в кашпо з закритими землею корінням) тим більше можна дозволити трояндам цвітіння.Якщо з ОКС садили (троянда з коробки з відкритими, практично, корінням) тоді, звичайно, бутони краще видаляти перший час. Але, знову ж таки, все залежить від сили саджанця.

Ганс Християн Андерсен. Флорибунда. (Червона яка).

До осені, а точніше під зиму, троянди-першорічки можна обрізати, як всі троянди, які у Вас ростуть не перший рік, за умови, якщо під укриття першорічки не вмістяться в необрізаному вигляді. Якщо є можливість їх не обрізати восени-краще не обрізати. Вирізати тільки тонкі і невизревшіе пагони.

Всю обрізку краще провести навесні за фактом зимівлі. Сент Сейшн. Ч / г троянда.

Є ще один нюанс, про який раніше вже писала, але повторюся: не варто судити троянду – першорічку по першому цвітінню. Перший” млинець ” і у троянд цілком може бути грудкою. 🙂 І троянда, заявлена, як махрова, цілком може видати перше цвітіння простецькими квітками.

Не турбуйтеся і не сваріться на постачальників і на саму троянду (ну, раптом ви теж з трояндами розмовляєте 🙊 😄 ). Вибачте Королеві квітів цей первинний каприз 🙂 . Ну, буває у них таке.

Що поробиш. Просто наберіться терпіння. Троянда зміцніє і обов’язково порадує вас красивим цвітінням з серії” як годиться” ☺️ .

Спасибі, що дочитали).Голден Смайл. Флорибунда.

Навколо мене відбувається Бог знає що останнім часом, а троянда – золота посмішка дарує посмішку і мені). P. S.
Всі фотографії троянд на каналі – Мої троянди 😎 .Квіткарка Анюта 🌹

Related posts

Leave a Comment