Поради садівникам

У якого сорту гортензії завжди є сині квіти?

Синій колір в саду я обожнюю. По-перше: це красиво, а по-друге: синій колір в саду дивовижно поєднується з будь-якими іншими! У початківців садівників часто буває невелика каша в голові з різної інформації, до того ж деякі “порадники” списують поради один у одного, розмножуючи всякі міфи )) ось приклад неточної інформації:помилка №1якщо зробити грунт у будь гортензії кислим, то квіти візьмуть блакитний колір.Це не так! Стосується це тільки крупнолистних гортензій, та й то не всіх сортів! Білі і червоні сорти не поміняють колір на блакитний, хоча на червоних можна домогтися фіолетового відтінку, регулярно вносячи алюмокалієві галун.

Решта видів гортензій не поміняють колір на блакитний, скільки б ви не поливали їх галуном або лимонною кислотою! не витрачайте час, сили і гроші!Помилка № 2На лужному грунті ніколи не побачите блакитного кольору на крупнолистних гортензіях без закислення грунту і поливу квасцами.Нарешті то з’явився сорт крупнолистной гортензії, на якій одночасно є суцвіття і рожевого і синього і всіх перехідних тонів! Сорт називається Л. А Дрімін.

(клікніть на назву, щоб перейти на сайт інтернет-магазину, де можна його придбати) рожеві, блакитні, бузкові, лілові шапки великих суцвіть одночасно прикрашають кущ!Висота куща при вирощуванні у відкритому грунті – до 120 сантиметрів.Якщо ви будете вирощувати в горщику, то висота буде поменше, так коренева система буде обмежена. Приблизний зростання цієї гортензії в горщику – від 30 до 60 см, в залежності від обсягу горщика.

Як і всі крупнолистние гортензії цей сорт потребує укриття на зиму. (Крім південних регіонів! Морозостійкість без укриття для Л. А.

Дрімін до -26 градусів. Тобто якщо ви живете в регіоні, де не буває такої температури взимку, то можна не вкривати!)Укриття на зиму схоже з укриттям троянд, але відрізняється термінами: крупнолисту гортензію вкривають до перших заморозків, а остаточно знімають укриття навесні тільки після того, як мине загроза поворотних заморозків (щоб не пошкодити квіткові бруньки)Якщо ж ви щасливий володар льоху, але живете в холодному регіоні, то найпростіше: вирощувати цю красуню у великих горщиках. З настанням холодів можна горщик спочатку занести в будинок, щоб продовжити цвітіння, а коли відцвіте спустити в підвал для зимівлі.

За порівняння з моєю рукою суцвіття не таке вже й велике, але це саджанець в маленькому горщику! На “свободі”, у відкритому грунті квіти будуть ще більші!Цвіте цей сорт на молодому прирості, що утворюється на торішніх пагонах, тому на зиму пагони не обрізають, тільки зрізають відцвілі суцвіття. Увага! прошу допомогу залу!(с)мабуть позначається Моя бібліотечна освіта)), мене завжди цікавлять не тільки рослини, але і їх назви..

. Англійської я ніколи не вчила, тільки французький. Англомовні! допоможіть правильно перекласти назву!L.

A. Dreaminмої варіанти: Лос-Анджелеська мріямечти про Лос-АнджелесеМечта Лос-Анджелесапрекрасний Лос-АнджелесЛос-Анджелес, побачений уві сні (вільний переклад 😉 )мрії Лос-Анджелесагрези про Лос-Анджелесесновіденія про Лос-АнджелесеСпать і бачити Л. А підтвердіть один з цих або додайте свій, буду вдячна! Подивитися більше сортів крупнолистной гортензії і замовити саджанці з доставкою по Росії можна, натиснувши СЮДАВозможно Вам будуть корисні інші статті про гортензії: (натисніть на назву статті, щоб прочитати)деревовидні гортензії, самі зимостійкі: яку помилку роблять багато садівників?Крупнолистная Гортензія доппіо Бьянко або чому потрібно вибирати ремонтантні сорти.

Вибирайте як сформувати свою волотисте гортензію: деревцем, кущем або штамбом!Квітуче диво – Крупнолистная Гортензія.Новинки гортензій: Наречена, що втекла.Гортензія” Наречена, що втекла ” відео.
Волотисте Гортензія Ванілла Фрейз. Невибаглива і чудова!Одна з найбільш ранньоквітучих волотистих гортензій-Early Наггугортензія шорстка Макрофілаеще одна повторно Квітуча крупнолистовая Гортензія: Пінк Лолліпопвсем удачі і процвітання! не хворійте і будьте позитивні!Дочитали до кінця? Ви молодець! Поставте, будь ласка, мені лайк (палець догори натисніть), цим ви мені сильно допоможете!Підписуйтесь на мій Instagram, щоб дізнаватися про нові сорти рослин для саду!

Related posts

Leave a Comment