Поради садівникам

Астильба №1 в моєму саду-найулюбленіша!

Астильба Гібридна (Astilbe hybrida)”Younique Silvery Pink” ось вона яка:відмінною особливістю цієї астильби є:1. Теплий тон-кольору Рожевого зефіру, без найменшої “бузковості”: 2. Повні, дуже густі соцветия3.

Невисокий зріст. Висота цієї астильби приблизно 35-40 см. Взагалі, вся серія” Younique ” – це невисокі астильби для гірок і бордюрів, вони переносять пряме сонце, щодо посухостійкі і цвітуть трохи довше більшості інших сортів.

Є в цій серії Біла “Younique White”, малинова ” Younique Red “і ще штук 5 різних відтінків, з яких у мене є тільки”Younique Carmine”: вона трохи менш пухнаста, але теж коротка і надійна.До речі, для мене так і залишається таємницею назва цієї серії – “Younique”. Рука постійно тягнеться писати “Unique” – унікальна.

А ось що таке “Younique”? Гугл мову оригіналу визначити не може, пропонує тільки якихось однойменних іпотечних брокерів і MLM-косметичні крамниці…

Поки розгадки я так і не знайшла.Два слова про агротехнікесчітается, що ідеальною для астильби є слабо-кислий грунт, але наскільки я розумію, вона з радістю буде рости в будь-яких багатих органікою рівномірно зволожених грунтах. У моєму саду астильби ростуть в конкретній такий кислої почвосмеси, виготовленої під рододендрони , – і задоволені.

Важливим моментом є мульчування. Нові бруньки росту формуються вище старих, і треба, щоб вони не оголилися перед зимівлею і не зазнали посухи і перегріву влітку. Є думка, що саме мульчування дозволяє зберігати розкішне цвітіння астильб десятиліттями без пересадки.

Мої на фото – 2015 року посадки.Мій сад 29 июляідеальное місце з точки зору освітленості-пухка півтінь. Процитую Н.

Мартікайнен: “у тіні астильба росте відмінно, але цвіте слабкіше. На сонці цвітіння яскраве, рясне, проте швидше закінчується”. Мої астильби в Сосновій півтіні відчувають себе прекрасно і цвітуть на 5.

І нарешті, рідкісна особливість-стійкість до вимокання коренів! Скільки разів я писала про свої рослини: “вимагає добре дренованих грунтів, не виносить застійного перезволоження”, і нарешті, знайшлося в моєму саду одна рослина, якого це не стосується – астильба!Вважається, що астильби хворіють вкрай рідко, але у особисто мене був епізод пошкодження декількох кущиків кореневими гнилями. Але в моєму саду взагалі ідеальні умови для розвитку грибкових інфекцій: грунти кислі, ліс всюди, товстий шар мульчі..

. До того ж, астильби за один сезон оговталися, адаптувалися, і тепер навіть не відрізниш – хто хворів, а хто ні. Шкідників на астильбах я не помічала, що відповідає літературним даним.

Зимують ідеально.Астильби в ландшафтеМне подобається поєднання цих рожевих квітів з синім, але на жаль, в цьому році шавлії в срібних міксах кривляються, і синій колір дає в основному Лісовий дзвіночок:а було так:Мій сад в липні 2018і звичайно, красиво виглядає цей зефірно-рожевий з темно-бордовою листям, з декоративноліственной астильбою “Chocolate Shogun”: з декоративноліственной астильбою “Chocolate Shogun”зі скумпією “Lilla”:і з моїми улюбленими дланевіднимі кленами:а з молодими приростами ясенелистного клена “Flamingo” (на задньому плані) квітки цієї астильби потрапляють практично тон в тон: Сорт поширений, у продажу зустрічається часто, коштує відносно недорого – у моїх постачальників 200-250 руб. за літровий контейнер.
Ось, мабуть, і все, що я знаю про астильбу “Younique Silvery Pink”. Сподіваюся, добірка фото дозволила скласти про неї повне враження і сорт вам сподобався! В кінці, як зазвичай, коротка відеоілюстрація-їй теж можна поставити лайк, якщо здасться вам цікавою.

Related posts

Leave a Comment