Поради садівникам

Що не люблять флокси: 5 головних протипоказань у догляді

Фото: https://i.ytimg.com/vi/sOThrE2oRXY/hqdefault.

jpgФлоксы -одні з найпопулярніших серед дачників багаторічних квітучих рослин. Їх люблять за красу і пишність квітів, за рясну і густу зелень, за невибагливість до місця посадки і невибагливість у догляді.Однак невибагливість зовсім не означає, що флокси зовсім не потребують догляду і будуть спокійно переносити відсутність будь-яких заходів.

Все ж покапризувати вони можуть: гірше і убогіше цвісти, повільніше рости, хворіти. Все це вони вміють.Сьогодні розповім що не люблять флокси і який догляд їм все ж протипоказаний.

Що не люблять флокси?1. Відсутність сонцафото: https://myflowersdream.ru/uploads/s/2/c/g/2cghzybg9zbp/img/autocrop/5134821640d82ebff550d8f73afc178d.

jpgФлоксы можна віднести до тіньовитривалим рослинам. Вони цілком виживуть в умовах нестачі сонця. Але в такому випадку не варто вимагати від них пишного, яскравого і соковитого цвітіння.

Ідеальне місце для флоксів-сонячне з легкою півтінню опівдні під час найсильнішого Сонця.2. Недолік влагиКорневая система флоксів розташовується у верхньому шарі грунту, не глибше 25-30 см.

а тому ці рослини не в змозі добувати собі воду з глибоких шарів землі. Якщо залишити флокси без води на довгий час, у них почнуть жовтіти листя, а квіти дрібніти і опадати. Тому не можна нехтувати поливами цих квітів.

У жарку погоду бажано поливати їх кожні 2-3 дні у вечірній час.3. Недолік харчуванняфото: https://pocvetam.

ru/wp-content/uploads/2019/08/2.-podkormka-pri-posadke.jpgФлоксы, як і будь-які інші культури, люблять родючий грунт і потребують харчування.

Підгодовувати флокси потрібно 5-6 разів на рік, починаючи з часу сходу снігу і закінчуючи періодом відцвітання і осінньої обрізки. Якщо цього не робити, вони будуть жовтіти, квітки будуть не такими щільними і пишними, а саме рослини буде не таким декоративним на вигляд.Навесні потрібно вносити азотні підгодівлі (20 гр аміачної селітри або настій коров’яку), в червні додати калій (стакан золи, 10 гр сульфату калію).

У період цвітіння додаємо ще й фосфор (20 гр суперфосфату). Коли флокси почнуть відцвітати, азотну складову прибираємо, а фосфорну збільшуємо.4.

Відсутність мульчуванняфото: http://flower.hozvo.ru/storage/photos/shares/2018/29/5b4defb5e3959.

JPGНе люблять вони цього з трьох основних причин. По-перше, флоксам потрібен легкий і пухкий грунт, а розпушування вони переносять погано, як і прополку, адже коріння знаходяться неглибоко і тому їх легко пошкодити. По-друге, флоксам потрібна вологий грунт.

По-третє, малосніжною зимою їх коріння підмерзають. Щоб вирішити всі три проблеми, флокси потрібно мульчувати: квітник не заросте бур’янами, грунт буде пухкої і вологою, а коріння не замерзнуть взимку. 5.

Сусідства з деякими культурами, з березою, кленом, іргою, рододендронами, сливою. Словом, не можна висаджувати флокси поруч з рослинами, які мають досить потужну поверхневу кореневу систему. Між ними і флоксами буде боротьба за харчування і воду.
І “війна” буде явно не на користь флоксів.

Related posts

Leave a Comment