Світ рослини

5 найпоширеніших помилок, які допускають при складанні квітників

фото здавалося б, що такого складного спорудити квітник? Вибирай найулюбленіші рослини і висаджуй! Однак на ділі виходить, що при складанні клумби садівники не враховують важливі нюанси – розповідаю, на що звернути увагу. фото з особистого архіву1. Рослини посаджені без урахування терміну цветеніяфото з особистого архівачасто зустрічаєш клумби, суцільно засаджені цибулинними, а багаторічників на них просто немає.

Пройде пара-трійка тижнів – і клумба залишиться без квітів. Як варіант, на звільнилися місця можна буде висадити розсаду однорічників, підрощених в теплиці. Однак варто все-таки при плануванні клумби передбачити наявність багаторічників, по-можливості хвойних рослин і дрібних чагарників – в цьому випадку квітник буде декоративним з ранньої весни до зими.

2. Рослини висаджені без урахування висоти фото з особистого архівасамие грамотні квітники-ярусні. У них кожна рослина добре помітно і не затінює інше.

Якщо квітник розташований біля паркану, до нього висаджують найвищі рослини, потім – нижче і на самому близькому до доріжці ярусі будуть розташовуватися почвопокривні і низькорослі квіти. 3. Рослини посаджені без урахування норми висадки https://ok.

ru/klumby/album/49400905793646/857078161518Садоводам не подобається бачити порожні місця на клумбі і вони дуже часто прагнуть заповнити їх квітами без відмови. Однак посаджені навесні рослини до середини літнього сезону сильно розростаються і починають заважати один одному. Декоративність такої клумби до кінця сезону буде знижуватися, тому що в обмеженому стані багаторічники і однорічники гірше цвітуть.

Тому порожня земля між висадженими декоративними культурами-це нормально! Не варто займати квітами кожен сантиметр клумби. 4. Рослини посаджені без урахування їх агротехнічних вимог до світла і почвеФото з особистого архіву, тіньовий садікочень часто квітникарям хочеться розмістити на клумбі всі рослини, що їм подобаються.

Після виходить, що ніжні хости, висаджені на сонці, страждають від опіків, а однорічники, які добре цвітуть тільки на відкритому місці, мучаться в тіні. При складанні плану клумби варто заздалегідь поцікавитися, які вимоги до світла і грунті пред’являють рослини. Скажімо, Вереси добре почувають себе на кислому грунті, а рудбекія – на родючій з нейтральною реакцією.

І разом в одному квітнику їм не ужитися. 5. Звертаємо увагу на задній фон квітника.
гівот чому варто заводити ярусну клумбу, в якій рослини підібрані по висоті – вона допоможе приховати невдалий паркан або облізлу стіну будинку! Якщо ви вже продумуєте, як змінити свій квітник, рекомендую звернути увагу на стійкі сорти троянд – вони не хворіють навіть, якщо літо дощове і більше схоже на осінь – Топ-8 сортів троянд, стійких до дощу: мої особисті рекомендації сподіваюся, ця стаття була корисна для вас. Підписуйтесь на мій канал, щоб дізнатися нові секрети про садових, кімнатних рослинах і догляді за ними!

Related posts

Leave a Comment