Світ рослини

Спатифиллум (жіноче щастя) сохнуть кінчики, жовтіє і чорніє. Як врятувати рослину?

Спатифиллум – жіноче щастя) – поширена кімнатна рослина. Часто власники спатифиллума стикаються з такими проблемами: сохнуть кінчики жіночого щастя, спатифиллум не цвіте, чорніють листя спатифиллума, спатифиллум жовтіє. Розглянемо ці та інші проблеми вирощування спатифиллума, а також їх вирішення.

Спатифиллум-сохнуть кінчики, мабуть, з найпопулярнішою проблемою спатика – сохнуть кінчики листя. Особливо актуальна ця напасть в опалювальний період. Причиною сохнуть кінчиків є недолік вологості навколо рослини.

Намагайтеся зволожувати повітря навколо горщика зі спатифиллумом: обприскування з розпилювача вранці і ввечері теплою відстояною водою, поставте поруч піднос з водою або включіть зволожувач повітря. Слід прибрати горщик від радіаторів опалення.сохнуть кінчики у жіночого щастясухі кінчики спатифиллума зрізаємо ножицями для додання рослині декоративного видаЧернеют листя у спатифиллумаПричин може бути кілька:Залив.

При переливі зона почорніння обмежена від зеленої частини листа вузькою жовтою смугою. В цьому випадку рекомендується повністю просушити грунт в горщику зі спатифиллумом, щоб не допустити загнивання кореневої системи. Перевірте грунт, можливо, він занадто важкий, не гігроскопічний.

Причиною застою вологи може бути також занадто великий горщик або низька температура повітря навколо рослини.1 of 2залів спатифиллум в ідеалі поливати спатифиллум варто після просихання грунту на 1/3 або на ¼ висоти горщика. При нестачі вологи в кореневій системі спатифиллума, листя втрачають тугор (зів’яли, як ганчірка), який відновлюється після поливу.

Перегодовування добривами. Листя рослини отримують хімічний опік від надмірної кількості стимуляторів. Після цього весь лист відмирає.

В цьому випадку діяти необхідно швидко: дістати рослину з горщика, промити коріння під проточною водою і посадити спатифиллум в новий грунт.надлишок удобренійчернеть Листя можуть від поливу, після чого настало переохолодження горщика з рослиною. Наприклад, рослина полили ввечері, а вночі горщик зі спатифиллумом залишився біля відкритого вікна.

Слід зрізати уражені листя, переставити горщик в тепле приміщення і просушити грунт. Щоб мінімалізувати стрес, рекомендується побризкати наземну частину Епіном (препарат, що допомагає подолати несприятливі фактора і підвищує імунітет)Спатифиллум желтеетПричин тому кілька:потрапляння прямих сонячних променів. Жіноче щастя воліє півтінь (розсіяне світло).

При попаданні жарких і яскравих сонячних променів можливий опік. Листя жовтіє і блідне. У цьому випадку необхідно переставити горщик зі спатифиллумом в більш затемнене місце, відсунути від вікна.

При нестачі мікроелементів або хлорозі спостерігається нерівномірне пожовтіння листя. Рекомендується постійна підгодівля добривами для квітучих кімнатних рослин з вмістом заліза, бору і кальцію.1 of 3ізбиток сонячного светаСпатифиллум не цвіте, не нарощує зелень, не дає «діток»занадто великий горшокНедостаток освещенияНехватка поживних речовинпідходящий грунтУ спатифиллума зеленіють квіти – це нормальне явище, попереджає вас про те, що закінчується період цвітіння.
Природно, ніякої коригування не потрібно, тільки зрізати сам цветонос.Спасибі за увагу, сподіваюся, вам було пізнавально!Рекомендую вивчити: волоський горіх-все, що потрібно про нього знати, які прикрасять будь-який сад!

Related posts

Leave a Comment