Світ рослини

Що виросте, якщо не викинути, а зберегти однорічні жоржини?

Тему цієї статті підказала читачка своїм питанням: “я в цьому році з насіння виростила кілька дуже красивих жоржин. Скажіть, будь ласка, а можна їх якось зберегти на наступний рік? Або вже якщо вони однорічні, то не варто і намагатися?”Величезне спасибі за це чудове питання:)). Мені приємно таке читати відразу з кількох причин.

По-перше. Тому що мені приємно поговорити про жоржини, адже вони були улюбленою квіткою моєї мами. І я з дитинства росла серед заростей жоржин:)) а взимку, коли доводилося лазити в підпіл за картоплею або банкою огірків – то там завжди пересувала тазики з зберігаються бульбами жоржин.

Тоді мені здавалося, що вони займають основну частину сховища:)) по-друге. Останнім часом так багато любителів квітів стали відмовлятися зовсім або частково від жоржин. Причому не від однорічних, а готові викинути і ті кущі і бульби, яким вже дуже багато років.

І я навіть написала статтю, яка присвячується саме цій темі – відмови від жоржин зі зрозумілих причин.По-третє. Нова мода щовесни купувати нові рослини, щоб потім восени їх викинути-мене бентежить.

Тому що якщо так з часом (а час під сонцем летить швидко) стануть надходити всі…

То одного разу ми так і зовсім залишимося без квітів.Ви мене запитаєте: “Автор, ну що за дурниця. Як це ми залишимося без квітів, якщо їх навесні повно в продажу?”.

А так. І приклад цієї весни відмінно показав, як можуть в наші плани втрутитися обставини непереборної сили. Кордони закриють, або Квіткові магазини не відкриють, або ще який сюрприз нам Природа піднесе.

До якого ми опинимося не готові.Ні свого насіння, ні своїх багаторічних квітів.Тому, якщо у когось є бажання, час і місце, щоб зберегти однорічні жоржини, то я це вітаю.

Моя мама так і робила. Потрібно тільки чітко розуміти, що буде і бути до цього готовим.& nbsp; але ж всі рослини колись з чогось починалися:)) вже вибачте мене за  відомий всім факт, але повторюся: вся селекція побудована на відборі вирощених з насіння нових видів.

(Була побудована, зараз-тобто й інші методи схрестити фіалку з трояндою:))жартую:)) Так ось. Зазвичай у однорічних жоржин дуже невеликі тонкі бульби. Частина з них може засохнути в процесі зберігання.

Але тільки частина, інші відмінно перезимують в прохолодному місці.А на майбутній рік такі жоржини зазвичай вже цвітуть не простими, а напів-махровими квітками. Одним словом, жоржини з кожним роком можуть ставати все красивіше.

Але тут-як пощастить і багато залежить від погоди восени і від дозрівання бульб.Отже, тепер ви знаєте більше про однорічні жоржини. Якщо стаття була корисною і сподобалася, то прошу поставити лайк.
 ще про жоржини корисно почитати: “який жоржин у мене виріс замість помаранчевого (подвійний обман з квіткою)”.Всі статті каналу / підписка (безкоштовно)Ця та інші нові статті на “є час під сонцем”.

Related posts

Leave a Comment