Вирощування квітів

Довго шукала невибагливі жовті квіти для свого квітника, поради по квітах

Мені подобаються “вогняні” сади в жовто-червоній гамі. У них завжди виникає відчуття свята. Вони радісні, енергійні.

Вийдеш вранці в такий сад і ніби заряджаєшся хорошим настроєм на весь день. Такі сади ще називають “гарячими”. Особливо їх люблять темпераментні жителі півдня.

Переїхавши до Криму, я відразу вирішила, що мій сад буде саме таким. Справа в тому, що на півдні вдень смажить нестерпно яскраве сонце, під променями якого білі квіти і квіти будь-яких світлі відтінків абсолютно губляться, їх просто не видно, такий ось оптичний обман. Білі сади на півдні здаються примарними, позбавленими життя.

Любителі білих садів можуть мені заперечити і я погоджуся, що це справа особистого смаку. Але я зараз пишу про свій сад, для якого підбираю квіти тільки яскравих забарвлень, іноді роблячи виняток тільки для лілій, юки і декількох найбільш ароматних білих троянд.У числі моїх улюблених” гарячих ” троянд розкішний сорт Кер де Вандея.

На задньому тлі видно ніжно-рожева, майже біла, запашна троянда Мадам Фігаро, яка буває красива тільки в Сутінках, а вдень повз неї можна пройти і не помітити.Роза сорт цукру. Квітка-Вогонь! Її любимо не тільки ми, але і богомоли, метелики та інші комахи.

Око не відірвати від цієї пишної, життєрадісної краси.Здається, нічого не може бути простіше, ніж знайти для саду жовті і білі квіти. Наприклад, серед троянд безліч сортів з таким забарвленням.

Але троянди мають одну особливість – вони цвітуть хвилями, а в паузах між однією і іншою хвилею цвітіння сад стає нецікавим, зеленим, нудним. Поливаю свою улюбленицю троянду Графиня фон Хандеберг. Запах просто божевільний.

Одна ця троянда може замінити собою цілий Розарій, якщо говорити про її ароматі. І за красою квітки їй немає рівних . Графиня вже відцвітає, облітають останні пелюстки з розкішних суцвіть, скоро обріжу останні і троянда буде пару тижнів стояти зеленої, збираючись з силами для нової хвилі цвітіння.

Я довго шукала невибагливий швидко розростається багаторічник з жовтими квітами, який міг би прикрасити мій квітник. Звернула увагу на енотеру. Є безліч сортів енотери, але умовно всіх їх можна розділити на дві групи.

Одні з них ароматні, цвітуть вночі і їх в народі називають”нічна Свічка”. Інші цвітуть днем, не пахнуть і носять забавне і незрозуміле прізвисько “ослинники”.Мій вибір припав на” ослинник ” або, інакше кажучи, енотеру крупноцветковую.

Ви бачите її (на першій фотографії) в моєму саду поруч з квітучою юкою. Посадила і не розчарувалася. Квіти у неї яскраво-лимонні, великі, до 5 сантиметрів в діаметрі.

На кущі одночасно відкриваються сотні бутонів. Кожен окремо тримається не довше пари днів, але на зміну зів’ялим розпускається сотня нових. В цілому кущ енотери горить жовтим полум’ям більше місяця.

Потім настає невелика пауза і-нова хвиля яскравого цвітіння. Але не всі знають, що енотера може цвісти весь сезон з невеликими перервами. Що для цього потрібно? Правильна і своєчасна обрізка і підгодівля, а також регулярний рясний полив.

На передньому плані відцвілий кущ енотери. Обрізала його сьогодні вранці.Як тільки перша хвиля квітів енотери відцвіте, необхідно терміново обрізати всі зав’язалися насіннєві коробочки.

Вони виглядають так: насіння енотери. Деякий час після обрізки кущ буде стояти непоказним, голим, зеленим, як трава. Але буквально через кілька днів в пазухах листків з’являться нові квіткові пагони і енотера повторить цвітіння.

Сьогодні я з ранку займалася обрізанням своїх кущів енотери. Зараз вони виглядають досить нудно, але це не надовго.Звичайно, насіння можна не видаляти.

Тоді рослина дасть рясний самосів і це великий плюс. Але мінусом буде відсутність багаторазового повторення цвітіння. До того ж енотера чудово розмножується кореневими відводками.

У минулому році ми купили один кущик, а минулої осені і Цієї весни я розсадила її по всьому саду. Цей кущик енотери був відділений від батьківського куща в кінці травня, а через місяць вже дав перші квіти.Дуже раджу вам ця рослина.
Воно веселе, легке і прикрашає життя, як маленьке Садове сонечко.

Related posts

Leave a Comment