Вирощування квітів

Орхідея відцвіла: що робити далі

Квітникарі-новачки часто не знають, що робити після того, як красуня-орхідея скине свої чудові квіти. Вони турбуються не дарма, оскільки правильний догляд за квіткою в період спокою — запорука подальшого рясного цвітіння.Орхідея.

Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © dachnyedela.гиЖми на палець вгору і підписуйся на канал “ідеальний город”. Чи потрібно пересаджувати рослину, що робити з квітконосом і як довго чекати нових суцвіть? Давайте розбиратися.

Цвітіння і відпочинок у орхідей кожного виду орхідей свої періоди розвитку. Вони активно розвиваються і відпочивають по-різному. Наприклад, таким видам, як Фаленопсис, Каттлея і Одонтоглоссум досить нетривалого відпочинку, і вони зацвітають знову.

Мільтасія і Мільтонія вимагають більш тривалого періоду спокою. Деякі гібриди цвітуть практично цілий рік.Як розпізнати, що квітці пора отдохнутьТо, що почався період спокою, вам підкаже сама рослина, досить лише уважно до нього придивитися.

У моноподіальних орхідей ознаками стану відпочинку є припинення росту листя і коренів. При цьому вони скидають старі суцвіття і не дають новий цветонос.У симподіальних орхідей показником того, що рослина відцвіло, є зміна кольору лускоподібних листя.

Вони стають коричневими.Догляд в період відпочинку після того як ви визначили, який період спокою характерний для вашого виду орхідеї, і переконалися, що рослина відцвіло, необхідно створити для нього комфортні умови:притіняти квітка, тим самим імітуючи короткий світловий день. Під час відпочинку досить 12 годин яскравого розсіяного освітлення, потім краще затінити рослина.

Зменшення частоти поливу. При цьому необхідно стежити за вологістю повітря. Якщо він сухий, слід вранці обприскувати листя теплою водою.

Температура вночі і вдень повинна відрізнятися на 2-3°С.поступове скорочення кількості підгодівлі. Взимку, при тривалому відпочинку, підгодовувати не потрібно зовсім.

Якщо потрібна пересадкаякщо квітка потребує пересадки, краще це зробити в період спокою.Пересадка орхідеї. Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © dachnyedela.

гів яких випадках потрібна пересадка: Орхідея захворіла і потрібне лікування.Необхідно поміняти субстрат.Рослина потрібно розділити.

Орхідея виросла і не поміщається в горщику, коріння вилазять зверху і через дренажні отвори.Для пересадки рекомендується заздалегідь підготувати гострий інструмент, антисептик і свіжий субстрат. За допомогою інструменту обрізають мертві корені.

Перед обрізанням інструмент слід продезінфікувати. Як антисептиків можна використовувати спирт або спиртовмісні розчини. Зрізи рослини також необхідно обробити: зеленкою або активованим вугіллям.

Якщо орхідея переросла горщик, то слід вибирати новий на 1-2 см більше. Занадто великий горщик призведе до того, що квітка буде рости в ширину і перестане цвісти. Після пересадки рекомендується обрізати засохлі квітконоси.

Можливі проблеми в період спокою і відпочинку орхідеї важливо стежити за її станом. При виявленні проблем слід відразу вжити необхідних заходів.Орхідея.

Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © dachnyedela.гівозможние проблеми і рішення для них:листя стає бордового кольору — потрібно додати освітлення, але не подовжуючи світловий день.Рослина в’яне або сохне — якщо ви впевнені в якості повітря і поливу, то необхідно перевірити коріння і субстрат на наявність хвороб або шкідників.
У сімподіальной орхідеї в період спокою почав рости втечу-слід зменшити обсяг поливу і знизити температуру змісту до мінімальної для даного виду. А ви знаєте, як правильно доглядати за орхідеєю? Цю та багато інших цікавих статей читайте на нашому сайті.Як змусити цвісти орхідеї я писала в наступній статті: орхідея: як змусити цвісти вперту красуню

Related posts

Leave a Comment