Вирощування квітів

Один рік з життя троянди. Чарівності і розчарування 2020

Моїм шановним читачам і улюбленим передплатникам величезний дачний привіт від Розовода-любителя! Сезон ще не закритий, але, в принципі, вже можна підводити деякі підсумки. Зараз я хочу розповісти вам про тих трояндах, які мене здивували в цьому сезоні, а також про тих, які розчарували.Отже, поїхали.

Приз Міс Чарівність мого саду 2020 отримують: 1. Флорибунда Спайс оф Лайф / Spice of LifeЗа рясність і тривалість цвітіння, форму квітки, яскравість відтінків і взагалі!!!! фото автораМного років вона видавала мені практично немахрові червоні невиразні квіточки. А цього року просто здивувала.

Грона лососево-рожевих квіточок з жовтим “підкладів” і злегка хвилястим краєм. Кожна квітка жив не менше тижня, а то і днів 10. Я буквально закохалася в цю троянду.

фото автора2. Флорибунди Ніна Вейбулл / Nina Weibull і Маттіас Мейян / Mathias MeillandЗа тривалість цвітіння і неймовірні відтінки червоного. Ніна Вейбул, камера не передає точно відтінок, він ближче до вишнево-червоного, фото автораї Маттіас Мейян, фото автораДумаю вони будуть прекрасні в бордюрній посадці.

У мене прижилися і процвели два живці Ніни Вейбулл, буду шукати місце, де б їх усіх разом посадити. А Маттіас Мейян пробую живцювати. Маттіас Мейян в цвіту, фото автора3.

Канадка Морден СентеньялЗа фантастичний стрибок від незрозумілою замухришки з двома-трьома квіточками, якою вона була протягом декількох років в моєму саду, до усипаної яскравими квітами красуні-троянді, що не переставала радувати мене протягом трьох тижнів.фото авторафото автора4. Гібрид Ругози Рітаусмаза рясність цвітіння.

фото автора а ще в цьому році не було дощів під час цвітіння Рітаусми і її біло-рожеві ніжні квіти не перетворювалися в брудні сірі ганчірочки. Мені здається, такою я її ще ніколи не бачила. Тому вона також отримує спеціальний приз міс ніжність 2020.

Пам’ятний знак міс розчарування 2020:1. Остінка Леді оф Шалотнікак у мене не складаються з нею відносини. Я знаю, що дуже багато розоводи вважають цю троянду однією з найкрасивіших.

Я за ті п’ять-шість років, що вона у мене росте, краси так і не побачила. Тонюсенькі пагони, пухкі бліді квіти, опадають практично через день після розпуску. моя камера не ловить відтінок, насправді вона ближче до блідо-лососевого, ніж до рожевого, фото автораСаженец у мене фірмовий, від Остіна, але не хоче рости і все тут.

Була надія, що троянда проявить себе в цьому році (я стала більше уваги приділяти Розарію, в якому вона росте, змінила схему догляду), але ні, не сталося. Вона, напевно, практично єдина з троянд, що ростуть в цьому розарії, хто не відгукнувся на всі ці зміни. а ось так вона готується до другої хвилі цвітіння, блідо-жовті дрібні бутончики, фото автораДаю їй останній шанс, якщо і в наступному році буде такою ж, Віддам кому-небудь.

2. Остінка Бенджамін Бріттен не дивуйтеся. Роза, безумовно, гідна (потужна, здорова, яскрава).

Але я очікувала від неї більшого. фото автораУ мене досить об’ємний кущ. І квітів на ньому багато, але одночасно цвітуть не більше 5 – 7.

Виходить, що вона цвіте майже постійно протягом сезону, але потроху. А я люблю, коли троянди обсипані квітами. Нехай це навіть будуть дві хвилі з перервою, але саме хвилі.

Втім, відмовитися від Бенджаміна я не готова, нехай росте. Підсажу поруч щось з рясно квітучих троянд, а він заповнить собою перерву в їх цвітінні.3.

Флорибунда Марія АнтуанеттаФорма квітки досконала, колір чудовий. фото автораНо! Вранці розпустилася, ввечері пелюстки вже лежать на землі. Мені здається, в моєму саду немає другої троянди з такою швидкістю відцвітання.

Вона просто рекордсмен в цьому сенсі. ось так, вранці бутони розпустилися, а до кінця дня пелюстки на землі, фото автора, Я тільки в цьому році це помітила. Не знаю, чи погода посприяла або це особливість цієї троянди.

Але вона до того ж ще й захворює однією з перших. Так що кандидат на вихід з мого саду. Можна знайти і більш гідну троянду в таких відтінках.

4. Грунтопокривна троянда Вайт МейянДолгое час ходила у мене в улюбленицях, хоча і недоліків у неї багато.це початок липня, розпал першої хвилі цвітіння, Троянда чарівна, фото автора захворіла найпершою.

Липневі дощі просто “вбили” цвітіння – оплавлені нерозкриваються бутони, квіти перетворилися майже в лахміття. а ось така вона після липневих дощів, фото автораВсе це, звичайно, вона демонструє майже щороку. Але в цьому році якось особливо сильно.

Коротше, недоліки переважили гідності. Відмовитися Я від неї поки не готова, дам їй ще шанс – наступної весни проріжу сильніше (вона почвопокровка, дуже багато пагонів, можливо, тому і хворіє).Природно, в рейтинг цього року не потрапили мої улюблениці, які щороку стабільно демонструють чудове цвітіння і пристойне здоров’я – клаймбер Барок, мускусний гібрид ПРОСПЕРІТІ, шраби Вестерленд і Арабія, остінка Е Шропшир лед, плетистая канадка Джон Девіс, патіо-троянда Апрікот Клементин і багато-багато інших.
А хто очолює ваш рейтинг чарівностей і розчарувань 2020? Всім гарного дня і відмінного настрою, незважаючи на те, що осінь вже з нами!

Related posts

Leave a Comment