Поради тренування

Схуднення в домашніх умовах

Дуже часто людям важко вийти із зони комфорту і почати міняти себе. Адже серйозні зміни завжди вимагають багато зусиль. Це стосується і фігури.

Ви помічали, як часто ми знаходимо всьому відмовки?Картинка для розведення тексту«немає часу», «немає грошей», «у мене не вийде», «результату не буде, і я засмучуся», «почну, але пізніше».Хоча б раз (а може і частіше) такі думки відвідують голову кожного. Напевно кожен з вас в одному, але дізнався себе? Але ж багато інших прикладів в житті, як люди домагаються своїх цілей (в тому числі і в схудненні).

У чому ж їх секрет? Вони не піддаються на такі відмовки, викидають їх з голови.До чого я все це говорю? Та до того, що багато хто вважає схуднення чимось дуже дорогим, що вимагає величезних вкладень грошей і сил. Стежачи за життям деяких блогерів можна подумати, що правильно харчування – це тільки доставка готової їжі, а спорт – виключно Тренажерний зал.

Але це зовсім не так. Щоб додати кожному віри в себе, давайте розберемося, як можна схуднути в домашніх умовах.Картинка для розведення текстаИтак, що потрібно для, щоб схуднути?Правило просте: необхідно витрачати енергії більше, ніж споживати!Відповідно проблема вирішується здоровим харчуванням з невеликим дефіцитом калорій і руховою активністю.

Про харчування для схуднення я вже писала раніше. Необхідно від своєї звичайної добової калорійності відняти 300-500 кілокалорій. І не забувати про правильне співвідношення БЖУ.

Детальніше про це ви можете прочитати на цьому каналі в статті ” з чого почати схуднення?».Як бути з руховою активністю без абонемента в тренажерний зал? Дуже просто!У теплу пору року виходьте на піші прогулянки або пробіжки, катаєтеся на велосипеді. Взимку вам підійдуть лижі або ковзани.

В інтернеті можна знайти велику кількість кардіо і силових тренувань в домашніх умовах з мінімальною кількістю інвентарю (зазвичай вистачить килимка і обважнювачів). Ви можете вибрати собі тренування до душі: стретчинг, пілатес, йога і т. Д.

якщо не вірите в свої сили самостійно або не вистачає мотивації, то можете придбати онлайн-тренування з тренером. Подивіться доступні варіанти в інтернеті, почитайте відгуки звичайних людей.Знайти підтримку і отримати мотивацію можна на тематичних форумах в інтернеті, де тисячі людей, таких же як і ви, борються із зайвими кілограмами.
Картинка для розведення тексту, здорове харчування з невеликим дефіцитом, регулярна рухова активність і достатня кількість пиття здатні створити диво. Ви обов’язково побачите результат навіть при схудненні в домашніх умовах, адже головне – це настрій і мотивація! Вірте в себе, і все обов’язково вийде.

Related posts

Leave a Comment