Поради тренування

Ці 5 простих вправ зробили мої литкові м’язи красивими

Практично кожній жінці потрібні стрункі ноги, які можна було б демонструвати в шортах або спідниці. Не дивно, що багато жінок у тренажерному залі запитують про вправи з скульптури тіла. Вони задаються питанням, як схуднути, починаючи з ніг і надати їм таку форму, щоб вони виглядали здоровими і пружними.

Щоб ікри були стрункими вам не потрібно годинами займатися в тренажерному залі. Досить систематично виконуваних легких вправ для схуднення.Красиві литкові м’язиформуємо литкові м’язиякщо ви хочете мати стрункі ноги, виберіть тренування, засновану на вправах для литок.

Кардіотренування мають вирішальне значення для втрати зайвих кілограмів з різних частин тіла. Щоб ікри були стрункими, вибирайте вправи, які не додадуть обсягу вашим Ікрам. Робіть зарядку 5 разів на тиждень не менше півгодини.

Плавання також стане хорошим вправою для ваших литок. Завдяки цьому тіло стає стрункішою. Плавання також позитивно впливає на втрату зайвих кілограмів.

Використання гребного тренажера корисно не тільки для верхньої частини тіла, але і для литок. Такі вправи по корекції фігури не рекомендуються людям, які мають проблеми зі спиною. Таким людям варто зробити акцент на вправах для хребта, які не будуть в тягар і допоможуть при розтяжці.

Ходьба-гарне тренування для новачків. Чи не навантажує суглоби і не призводить до травм. Варто пройтися швидше, тоді ефекти видно вже незабаром.

Людям, які прагнуть до струнких литок, слід уникати лазіння або бігу в гору, які збільшують обсяг м’язів ніг. Хороша ідея-ходити з високо піднятими колінами. Виглядає досить комічно, але швидко приносить відчутні результати.

Кращі вправи для литок нижче наведені приклади вправ для струнких литок.Рекомендуються вправи на розтяжку, щоб зробити ноги стрункішими.Присідання.

Багатьом не подобається ця вправа для литок, але воно дійсно ефективно. Ефект від присідань-пружні сідниці і красиві стегна.Присіданіяефективна вправа для литок – відведення ніг в сторону за спину по черзі.

Просто зігніть одну ногу в коліні, а іншу підніміть в сторону. При виконанні вправ втягніть живіт і тримайте тіло прямо. Після шести повторень поміняйте ногу.

Відведення ногнедооціненним і корисним вправою для литок є так званий дитячий стільчик. Спочатку притуліться спиною до стіни і зігніть ноги так, щоб між литками і стегнами був прямий кут. Затримайтеся в цьому положенні 5 секунд.

Потім ви розслабляєте м’язи і повторюєте вправу приблизно 20 разів, збільшуючи час, який ви проводите «сидячи». Оптимальний час перебування на високому стільчику – 30 секунд.Стільчик біля стінивстаньте на платформу так, щоб п’яти виступали за платформу, а вага тіла припадав на пальці ніг.

Добре мати поблизу що-небудь, щоб підтримати себе. Потім встаньте на шкарпетки і утримуйте це положення 2 секунди. Підйоми слід виконувати серіями по 20 повторень.

Щоб ускладнити завдання, тримайте в руках гантелі або пляшки з водою.Підйоми на носочкаханалогічное вправу для литок – сидіння на носках. Сядьте і поставте ноги на платформу.

П’яти повинні звисати. На коліна кладеться мінімальне навантаження 5 кг.потім виконується підйом на носку.
Вправа виконується серіями по 20 повторень.Сидіння на носкахспасібо за увагу, якщо у вас залишилися питання або хочете доповнити пишіть в коментарях.

Related posts

Leave a Comment