Поради тренування

Тренування для схуднення в домашніх умовах

Складіть графік занять і намагайтеся дотримуватися його. Систематичне виконання вправ допоможе швидше отримати бажаний результат. Сфотографуйте себе до і після курсу тренувань.

Запишіть свою вагу. Вам буде чим пишатися вже через кілька тижнів тренувань.Завжди уважно вивчайте техніку виконання вправи.

Це і безпека і робота на результат. Але не бійтеся якщо м’язи починають хворіти. Якщо все робите правильно, це означає, що ви змусили працювати ті м’язи, які зазвичай не особливо напружували.

Якщо захочете пити під час занять, пийте воду кімнатної температури і маленькими ковтками. Дозволяється не більше однієї склянки. Тренування починайте через годину після їжі.

Після закінчення вправ приймати їжу рекомендують тільки через 3 години.10 дієвих вправ.1.

Розминка. Так, під час розминки ви вже спалюєте калорії. Ідеальна розминка йде “зверху вниз”.

Розминаємо м’язи шиї, плечі, руки, повороти тулуба, суглоби ніг, аж до ступень. Для розминки виділіть близько 10 хвилин. Підійде також будь-яка зарядка, яку ви звикли робити вдома.

2. Вправи для сідниць. Спалюють жир, формують привабливий рельєф, зменшують вираженість целюліту.

Присідання-найефективніша вправа. Ноги маємо в своєму розпорядженні на ширині плечей, шкарпетки нарізно. Напружуємо стегна і сідниці, робимо повільне присідання.

10 разів. 3. Прибираємо» вушка ” на стегнах.

Вистрибування з присідання вимагає точного дотримання техніки. Поставте ноги на ширину плечей, руки за голову (якщо складно, можна схрестити на грудях). Робимо вдих і присідаємо глибоко, стежимо, щоб стегна залишалися паралельні підлозі, п’яти не відриваємо від підлоги.

На видиху високо вистрибуємо. Приземлившись зі стрибка, відразу приймаємо ту ж позу в глибокому приседе. 10 разів.

4. Зміцнюємо ноги і стегна. Вправа ножиці.

Лягаємо на спину, розслабляємо верх тулуба. Піднімаємо ноги над підлогою і здійснюємо рухи, схожі на ножиці. Міняємо кожен раз положення ніг: ліва зверху, права внизу, потім навпаки.

Ноги не повинні торкатися підлоги. 15 повторів. 5.

Робимо талію і прибираємо живіт. Беремо стілець, сідаємо, спираємося міцно руками. Витягуємо ноги вперед.

На вдиху згинаємо ноги і підтягуємо їх до грудей. На видиху повертаємо ноги в початкове положення. Статі не торкаємося.

15 разів. 6. Велосипед.

Комплексний вплив на стегна, ноги і м’язи Преса. Лягаємо на спину, ноги підняті і підтягнуті до живота. Починаємо обертати уявні педалі.

Тривалість від 1 хвилини. 7. Скакалка.

Стрибки на скакалці ефективно допомагають схуднути ногам. Починайте стрибати з повільного темпу або середнього. Поступово прискорюйтеся.

Тривалість від 1 хвилини. 8. Одна з кращих тренувань для спини і для підтримки тіла в тонусі це ходьба.

Норма 6-8 км і можна не переживати за м’язи спини і хребет. А вдома робимо нахили з додатковою вагою (візьміть в руки гантелі або пляшки з водою). Ноги на ширині плечей, в руках гантелі.

Нахиляємося вперед, спину тримаємо прямою. 10 разів 9. Вправи для рук.

Класичні віджимання. Рівна лінія тіла, згинаємо руки в ліктях, опускаємося – вдих. Піднімаємо тіло, випрямляємо руки, видих.

5-10 разів можна спростити, зробивши упор на коліна. 10. В кінці тренування робіть розтяжку.

Сідаємо на підлогу, розводимо ноги якомога ширше. Плавно корпусом нахиляємося вперед, потім вправо і вліво, намагаючись майже лягти при кожному нахилі. Потім лягаємо на підлогу і тягнемося руками і ногами перехресно: ліва рука – права нога, права рука – ліва нога.

Це допоможе убезпечити від застою крові і приведе в норму дихання, серцебиттязаключеніехорошіх і дієвих вправ можна знайти і більше. Але навіть якщо скласти своє тренування із запропонованих, то результат не змусить себе чекати. Тут запропонований комплекс з кардионагрузок і силових вправ.

Такий підхід забезпечує ефективне спалювання жиру і роботу практично всіх груп м’язів.В ідеалі після тренування прогулятися на свіжому повітрі. Розслабиться і похвалити себе за виконану роботу.

Related posts

Leave a Comment