Поради тренування

Програма підтягувань на турніку-програма “сходи”

Кожен з нас хоче виглядати підтягнуто і спортивно. А з приходом весни ми всерйоз починаємо замислюватися про те, який вид фізичної активності впроваджувати в своє життя. Хтось купує абонемент в спортзал, хтось відеоуроки для домашніх тренувань .

.. відмінним варіант в такому випадку-почати тренування на турніку.

Даний вид (і домашнього в тому числі) тренажера допоможе грамотно опрацювати верх тіла, він допоможе проводити тренування самого різного типу. Також з плюсів таких занять є те, що для них не потрібна спеціальна Екіпіровка.Якщо варіант тренувань на вулиці ви не розглядаєте, варто подумати про придбання шведської стінки.

Так доступ до тренувань буде 24/7, Ви не будете соромитися, як це часом буває при тренуваннях у дворі, і, найголовніше, просто не зможете відкласти заняття на потім, адже тренажер зовсім поруч, нічого не варто просто взяти і почати.Але щоб ваші тренування не пройшли даром, вони повинні бути:Регулярнимиметь певний план, щоб не забути ні про одну групу м’язів.Складати таку подібну програму тренувань новачкові нелегко, тому ви можете взяти за основу програму з даної статті.

Починайте впроваджувати її в своє життя, в процесі ви зрозумієте, як підлаштувати план під себе і свої конкретні потреби і відчуття.Кількість днів тренувань в тиждень залежить від програми і Ваших відчуттів, але пам’ятайте, що хоча б один день в тиждень повинен проходити без тренувань, так м’язи будуть встигати відновлюватися і, відповідно ставати сильнішими і більше.Перед тим, як приступати до тренування, обов’язково розімніться.

Зробіть кругові рухи плечовим суглобом, руками. Не лінуйтеся витрачати на це 15 хвилин, адже відсутність розминки може привести до травми, особливо це небезпечно, якщо ви робите вправу вдома без тренера.Програма»Сходи ” почніть тренування з найменшої кількості повторень: нехай це буде 4.

З кожним підходом збільшуйте навантаження на одне повторення. Робіть до розумної межі можливостей.Можливий і зворотний варіант-Сходи вниз, коли ви починаєте з самого більшої кількості повторень, а з кожним новим підходом робите на 1-2 менше.
Важливо відпочивати невелику кількість часу: близько 45 секунд-1 хвилини, так ви забезпечуєте своїм м’язам роботу «на втоми», яка дасть плоди в подальшому, ви зможете підтягнутися набагато більшу кількість разів.

Related posts

Leave a Comment