Цікаві історії

6 способів як зацікавити дитину навчанням

Мотивація до навчання…

Коли школяр добре вчитися і все встигає, то це не тільки від нього залежить, але і ще від батьків.1. Контроль режимаОсновой життя є сон, харчування, здоров’я, відпочинок, спорт.

Людина коли не виспиться, прихворіє, відчуває голод, перевантажений то тоді він стає не активним, його життєві сили зникають. Необхідно стежити за школярем, щоб він дотримувався режиму, тоді у нього і сил буде більше.Шахи.

..Фото pixabay / com2.

Проявляти інтересчаще треба розмовляти з дитиною про те, що йому подобається, яку професію він хоче вибрати. Це гарний початок для спонукання, його розуміння себе і відносин з батьками.Слід пояснити йому які предмети можуть допомогти йому в майбутній професії.

Наприклад, якщо він хоче стати комп’ютерником, то йому потрібна математика, лікарем — анатомія, журналістом — Російська мова.Інтерес до предметів..

..3.

Робити акцент на успіхееслі школяр знає, що у нього щось стало добре вийдуть, то у нього виникне бажання розвивати свої здібності. Тому важливо звертати увагу на успіхи.Тоді перемога не буде здаватися спонтанною, а дитина буде сприймати це як результат його занять і старань.

Старання дитини…

Фото pixabay / com4. Розставляти пріорітетиу старшокласників інтереси і схильності починають проявлятися більш виразно. Тому треба визначити які предмети можуть стати основними для майбутніх іспитів.

Ось їм варто приділяти більшу увагу, але і про інші теж не варто забувати.Заняття зі старшокласником..

..5.

Використовувати інтернетми живемо в сучасному світі, тому так важлива ще й електронна інформація. Давайте більше можливості дитині використовувати Інтернет для того, щоб підготуватися до уроків, наприклад, вивчити іноземну мову, написати реферат. У майбутньому йому знадобляться і знання і навички швидкого пошуку потрібної інформації в Інтернеті.

Пошук інформації…

.6. Заохочувати за результатНе слід говорити дитині за типом таких фраз «» не зробиш уроки не підеш гуляти«, краще сказати так»виконаєш завдання – підемо в парк”.

Основним правилом для дитини має стати»зробив справу — гуляй сміливо”.Прогулянка..

.Якщо ви все зробили, що могли, а дитина все одно вчиться погано і з не полюванням, то необхідно придивитися, можливо він втомився або знаходиться у важкій ситуації. Іншими словами, не може, навіть при сильному бажанні вчитися.
В цьому випадку питання по зацікавленості краще відкласти і треба розібратися зі здоров’ям і психікою дитини.

Related posts

Leave a Comment