Цікаві історії

7 типів чоловіків, які ніколи не дізнаються, що таке успіх у жінок

Вітаю всіх і кожного на своєму каналі! Спасибі за цікаві і навіть смішні коментарі до попередньої статті, особливо сподобався цей ” А знаєте чому жінки користуються парфумерією, каблуками?Тому що вони маленькі смердючі карлики. 😂 “. Власне тому я вирішив пройтися катком по тим чоловікам, які про успіх у жінок взагалі не чули.

А все чому? Тому що їм наплювати на себе, своє тіло і свій зовнішній вигляд. Гайда!! М’яко кажучи товсті капелюх перед тими, у кого генетичні проблеми і вони гідно чинять опір цій недузі. Але сьогодні мова піде саме про чоловіків із зайвою вагою, які навіть з дивана не встануть, щоб побороти це.

На жаль, жінки дуже рідко позитивно ставляться до зайвої ваги. Є звичайно щасливчики, у яких все клеїться з жінками, незважаючи на вагу, але я говорю про статистику. І вона не на користь чоловіків із зайвою вагою.

джерело: fb.гихудощавие чоловіки а це інша крайність. Якщо вибирати з двох зол, я б напевно вибрав бути товстим, ніж худим.

Дивлячись на чоловіків з худими худими ручками і ніжками, хочеться поїсти. А що думають жінки? Боюся уявити. Спортивно складене або хоча б в міру вгодоване тіло говорить про надійність, стійкості, силі і т.

д. жінки слабкі – їм потрібні сильні. Ніяк інакше.

І точно вони не вибирають худих, щоб дотримуватися дієти. Чоловічі груди-це окремий вид мистецтва. Природно це сарказм.

Ну не наділив бог чоловіків грудьми. Навіщо її відрощувати? Ну це ж відштовхує. Це підходить тільки жінкам, інакше всі б ми були однакові.

Чоловіки, задумайтеся хоча б про здоров’я, адже проблема із зайвою вагою – це гостра проблема. Це ж очевидно. “Пивний живіт” не знаю, хто назвав це цим, але він не молодець.

Уявіть чоловіка з тонкими ніжками і ручками і округлістю в області живота? Жахливо. А найчастіше саме так буває у любителів “пивного живота”. І взагалі пивний живіт зовсім не від пива.

Просто любителі випити зазвичай люблять і поїсти. Все знову зводиться до відсутності здорового способу життя і переїдання. Пивний живіт у чоловіків може сподобається тільки жінці з пивним животом :))джерело: s30866075385.

mirtesen.гіверевки замість рукТак одного разу назвав мій друг нашого знайомого, тому що у нього були тонкі ручки. Спірний аргумент.

Найчастіше жінки не звертають на це увагу, але виглядає це також не красиво як і круглий живіт. Просто якщо у чоловіка є проблеми в спілкуванні з жінками, краще позбутися від тонких ручок. Жопа як у Кардашьян Я не знаю, що люди знайшли в округлостях Кардашьян, по мені так це не дуже красиво і сексуально.

Якщо велика попа йде не всім жінкам, то нормальному чоловікові вона точно ні до чого. Взагалі, все, що стосується ваги – це або генетика, або лінь. Я схильний вважати, що чоловіки з округлими формами, що нагадують жінок, дуже ліниві.

Тому моя порада-вставайте і біжіть в зал! Сутулий мужчінав першу чергу, сутула спина до старості дасть про себе знати. По-друге, сутулість і стислість характеризують чоловіка як замкнутого і слабкого, не здатного протистояти зовнішньому світу, проблем і т.д.

чоловік з сутулою спиною як би показує, що він не готовий до викликів зовнішнього світу, йому легше прогнутися. А якщо чоловік, навпаки, має рівну спину, у нього автоматично піднята голова, він дивиться прямо, він упевнений. Як і говорив, я пройшовся по тим чоловікам, які не викликають радість і повагу у жінок.
Жорстко? Так! А як інакше? Життя взагалі жорстка річ, тому чоловіки потрібно трохи напружитися і заслужити увагу жінок, нехай навіть “смердючих карликів”. Хто зі мною згоден, чекаю від вас лайків і коментарі на підтримку, хто ні, чекаю ще більше вашої думки. Пишіть, Підписуйтесь і насолоджуйтеся життям разом зі мною!

Related posts

Leave a Comment