Цікаві історії

Як повернутися до нормального життя після травматичної ситуації

Забудьте старе прислів’я”час лікує всі рани”. Зазвичай це просто робить їх більше і мати справу з ними важче.Чи можливо повернутися до нормального життя після травмуючої ситуації? Відповідь, яким би тривожним він не здавався, – ні.

Перш за все тому, що ваша травма залишиться з вами назавжди, якщо у вас немає механізмів впоратися з нею. Не тільки сама травма, але і супутні їй стрес, тривога і депресія.З іншого боку, якщо ви подолаєте негативні наслідки травмуючої події, ви ніколи не будете таким, яким були раніше.

Це не означає, що справи йдуть гірше, ніж раніше, або що якість Вашого життя якимось чином знизилася.Цей досвід створює нову версію вас самих, з новими ресурсами для боротьби зі стражданням. Ви будете більш впевнені в собі і будете краще створювати своє власне щастя і надію.

Крім того, це гарна ідея, щоб забути про класичну ідею, що переживання негараздів робить вас “сильнішими”.Зцілення, подолання складної та потенційно драматичної події – це не сила. Мова йде про здібності, ресурси та стратегії, а також про те, щоб бути гнучким, стійким і здатним прийняти і жити з болем.

Це не так просто. Однак, якщо ви пройдете через них, ви досягнете нового нормального життя. Посттравматична фаза Вашого життя так само цінна і блискуча, як і все, що було до неї.

Жорстоке поводження в дитинстві, насильство в сім’ї, знущання в школі або на роботі, переживання автомобільної аварії або навіть серйозної хвороби залишають свої сліди на мозку.Чому так важко оговтатися від травми?Всі переживають ситуації по-різному. Наприклад, одна людина може отримати травму від смерті домашньої тварини.

З іншого боку, інша людина, ймовірно, не буде відчувати себе занадто погано і заведе нового вихованця через кілька днів.Крім того, деякі люди досить добре справляються з наслідками пограбування. Інші, однак, розвивають паралізуючий страх після нападу.

Іншими словами, більшість людей можуть повернутися до нормального життя після травматичної події, але деякі люди роблять це раніше, тому що їх емоційний і психологічний досвід не був таким інтенсивним.Як повернутися до нормального життя після травматичної ситуації?Незалежно від того, як сильно ви намагаєтеся повернутися до нормального життя після травматичної події, ви змінилися. Але ви можете зцілитися.

В середньому жінки краще справляються з травмою. Вони роблять це, розвиваючи нову оцінку життя і новий, позитивний погляд.Проте, щоб дістатися до цієї точки, ви повинні пройти наступні етапи: – після травматичного досвіду вам потрібен час.

Неможливо відразу ж повернутися до того, як все було.- ви повинні дивитися правді в очі. Розкажіть собі, що сталося в деталях.

Знайте, що ви думаєте і відчуваєте про цей досвід. Встановіть контакт з болем.- ви не можете подолати свою травму самостійно.

Вам потрібна допомога та підтримка.- Ідіть до психотерапевта. Кілька підходів і стратегій відмінно підходять для лікування травм.

Коли ви намагаєтеся повернутися до “нормального” стану після травматичної події, не намагайтеся створювати нові процедури. Ваш мозок потребує звичок, щоб відчувати себе в безпеці.Спробуйте нові проекти.

Відчуття того, що ви залишаєте все позаду і приймаєте нові виклики, дає вам відчуття контролю. Це також живить ваш оптимізм і дає вам новий погляд на життя.На закінчення скажу, що подолати травматичну ситуацію не так-то просто.

Дуже важливо лікувати біль, щоб ви могли жити далі. Вам потрібно розірвати ланцюги, які тримають вас в заручниках, щоб бути щасливим.Ще більше інформації в моєму блозі ВКонтакте.
А прямо тут на каналі є цікаві статті:зміна ваших думок може змінити вашу доль7 законів здорової старості

Related posts

Leave a Comment