Поради психології

Такого ставлення до себе сильна жінка точно не потерпить!

Досить непросто бути жінкою, але набагато важче бути сильною жінкою. Сильна жінка – це та, яка сама може вирішувати всі свої проблеми, та, яка зможе постояти за себе, та, яка не стане будувати з себе жертву і не буде терпіти поганого до себе ставлення!Сильна жінка поводиться так, що її поважають оточуючі, і люди бачать, чого вона насправді коштує. Вона ніколи не погодиться на посередність ні в кар’єрі, ні в особистому житті.

Саме тому вона не буде терпіти токсичну поведінку у відносинах з чоловіком. Багато представників сильної статі бажають бути поруч з нею, але так само багато через час відсіваються, коли розуміють її суть, її силу, її велич. А деякі чоловіки взагалі не можуть спілкуватися з сильними жінками, тому що їх неможливо «приручити», контролювати, обмежувати.

Сильна жінка не стане цього терпетьДрамаНе тільки жінки можуть влаштовувати істерику, прикидатися жертвою і пред’являти другій половинці претензії. Серед чоловіків теж зустрічаються такі особини. Сильна жінка, звичайно, один раз закриє очі на подібну поведінку кавалера, але далі вона терпіти цього точно не стане.

Якщо з чоловіком напружено і погано, навіщо він тоді взагалі потрібен. Вона сильна особистість, самодостатня, впевнена в собі. Чому вона повинна витрачати свій час на істеричок? Вона звикла бути на позитиві, а негатив залишати позаду себе, тому вона більшого досягає в житті, захищаючи власну самооцінку і сприйняття світу.

Контрольце може бути відкритий контроль або якісь акуратні способи контролювання. Як тільки сильна жінка це відчуває, відразу ж перестає спілкуватися з людиною. Якщо чоловік буде поводитися з нею подібним чином, то вона просто піде від нього.

НегативНикто не ідеальний, і вона це прекрасно знає. Її взагалі не турбує, що люди навколо неї недосконалі. Але їй не до вподоби, коли людина зосереджена тільки на негативі.

Негатив сильна жінка намагається уникати, адже він їй шкодить, сіє хаос в її голові, відверто псує її життя. Негативний настрій може стати перешкодою в досягненні мети, він руйнівний і позбавляє енергії.Приниженнясильна жінка реалістично дивиться на життя.

Вона, звичайно, поважає себе і цінує, але так само завжди готова до здорової і конструктивної критики. Але вона ніколи не стане терпіти неповаги до себе і приниження. Ніхто не має права говорити на її адресу образливі речі, намагатися поставити її на місце, змушувати її захищати власну гідність і думку.

Надмірний страх не боїться перешкод і помилок на своєму життєвому шляху, але, звичайно, розуміє, що страх – це нормальне сприйняття тієї чи іншої ситуації. Однак вона ніколи не залишиться з тим чоловіком, який не в силах здолати свій страх і, як вогню, боїться невдач.Неповага до себе поважає і цінує себе, тому не стане продовжувати відносини з чоловіком, який її не поважає.

Вона шанобливо ставиться до оточуючих, і аналогічного ставлення вимагає і до себе.Обмеження не стане будувати відносини, з ким попало, тому довгий час може залишатися одна. Тому вона цінує свою свободу, і нікому не дозволяє на неї зазіхати, заганяючи її в рамки.

Вона не стане терпіти обмежень у відносинах, а просто піде від чоловіка, який спробує їх впровадити.Це про вас, дорогі жінки?Оригінал статті розміщено тут: https://kabluk.me/psihologija/takogo-otnosheniya-k-sebe-silnaya-zhenshhina-tochno-ne-poterpit.
htmlЯ вкладаю душу в написання статей, будь ласка підтримайте канал, поставте лайк і підпишіться!

Related posts

Leave a Comment