Поради психології

Що таке самооцінка?

Що таке самооцінка? В цілому самооцінка-це те, як ми сприймаємо себе, то, з якими думками ми дивимося на себе в дзеркало: з позитивними або негативними. З таким же настроєм ми і дивимося на світ навколо нас, на присутніх в ньому людей. Чому самооцінка так для нас важлива?🥺 Тому що від неї в буквальному сенсі залежить все: якщо ти не любиш себе, то як ти можеш любити інших, якщо ти не розумієш того, що ти цінний співробітник, то про яку кар’єру і зарплату може йти мова? Низька самооцінка буквально шепоче людині, що він не заслужив любові, турботи, роботи, яка у нього є, що він невдаха.

Якщо ти почнеш любити себе, то і твої відносини з оточуючими зміняться, відносини в сім’ї, на роботі і найголовніше – твої відносини з собою і твоїм внутрішнім світом. Тест на рівень самооцінки1.бували у вас випадки, коли ви не могли відмовити своїм родичам або знайомим в послузі, хоча не хотіли цього робити? Так – 0 балів Іноді – 1 балл Ні – 2 балла2.

Вас запросили на співбесіду в престижну фірму . Ви сидите в приймальні. Вас долають сумніви, що ви не годитеся на дану вакансію? Так – 0 балів Іноді – 1 балл Ні – 2 балла3.

протягом дня ваша самооцінка проходить стадії» американських гірок ” від високої до низької, в залежності від зовнішніх обставин – 0 балів іноді – 1 балл Ні – 2 балла4. Друг зробив ваше випадкове фото . Ви подобаєтеся собі на ньому? Так – 0 балів Іноді – 1 балл Ні – 2 балла 5.

в компанії над вами пожартували. Прикро вам стало? Так – 0 балів Іноді – 1 балл Ні – 2 балла6. вам зробили комплімент.

Внутрішньо вас сковує почуття, ніби ви його не гідні і думаєте зовсім навпаки? Так – 0 балів Іноді – 1 баллНі – 2 балла7. Іноді мені здається, що я невдаха, тому що у мене нічого не виходить..

так – 0 балла іноді – 1 балл Ні – 2 балла. я дуже соромлюся заговорити або познайомитися з людиною, думаю, що я дуже нудний собеседнік да – 0 балів іноді – 1 балл Ні – 2 балла9.

мені дуже ніяково опинятися в центрі уваги – 0 балівІноді-1 балл Ні – 2 балла10. вам постійно хочеться щось змінити в своїй зовнішності, вам здається, що саме через це ви себе не любітеда-0 балів іноді – 1 балл Ні – 2 балла14 – 20-У вас хороша і досить висока самооцінка, ви цінуєте свої достоїнства, можете вчасно сказати комусь ні, якщо є зазіхання на ваші особисті кордону. І це чудово! Продовжуйте в тому ж дусі.

7-13 балів-Ваша самооцінка в цілому непогана, але вона може залежати як від зовнішніх, так і від внутрішніх обставин. Завдяки роботі над самооцінкою ви зможете менше думати про негативні сторони і більше концентруватися на хорошому.0-6 балів-ваша самооцінка низька, але! Не варто впадати у відчай, може, саме для цього посібник ви і скачали.
Ви встали на шлях підвищення самооцінки! Я поспішаю похвалити вас і сказати, що ви величезна молодець! Ви обов’язково побачите те, як життя заграє новими фарбами!

Related posts

Leave a Comment