Поради психології

Мій чоловік хворий на біполярний розлад. Бігти від такого? Мій особистий досвід.

Кілька років тому я зустрічалася з чоловіком, який страждав біполярним розладом особистості. Але спочатку я не знала про його проблему. Знала б-ні за що б не починала все це.

Відносини з такою людиною, як американські гірки – то він вас любить, то кидає, то повертається, то знову розуміє, що помилився і так по колу. В один день він може бути дуже активний і щасливий, в його любові не доводиться сумніватися. Але на наступний же день він може просто лягти на диван, мовчати, дивитися в одну точку, і взагалі на вас ніяк не реагувати.

Я не розуміла від чого така поведінка і все списувала на себе-що зі мною щось не так, тому він визначитися не може. Копалася в собі, впала в комплекси. У підсумку ми розійшлися, коли він зізнався у своїй проблемі.

Для мене це було ударом. Я зрозуміла, що витратила купу свого часу в нікуди. Від таких відносин потрібно бігти.

У них немає майбутнього, як би ви не намагалися виправити це і допомогти. І ось чому: Генетика. Ви маєте майже стовідсотковий ризик мати нездорових дітей.

Нестабільність. Ваші спільні плани завжди будуть під загрозою. Наприклад, заплануєте поїздку в найближчі вихідні-напередодні він може злягти з жорсткою депресією і нікуди не поїхати.

І так у всьому.Невідомість. Ви постійно будете жити як на пороховій бочці.

Ви ніколи не буде знати, що від нього очікувати в наступну секунду. Його настрій скажено скаче. Він може бути мега веселим, а може різко засмутитися через сумну сцени у фільмі і потім по-серйозному заганятися на цю тему весь вечір.

Він може в один день розтратити всі свої і ваші заощадження і купити щось нереально дороге і абсолютно непотрібне, а може просто влізти у величезні кредити і борги. Погані звички. Такі люди відчувають страшні душевні страждання.

Щоб якось полегшити це, вони заливаються алкоголем.І найголовніше – ви їм ніяк не зможете допомогти і виправити це, на жаль! І може мене хтось закидає тапками, тому що вважатиме, що кинути коханого через це-мерзенне зрада. Але потрібно розуміти, що на кін поставлено ваше майбутнє і ваше особисте щастя.
Якщо стаття була для вас корисною, буду вдячна за лайк.

Related posts

Leave a Comment