Поради психології

Чому інтроверти краще екстравертів

Я інтроверт, і мене це часом напружує. Буває, що дивлюся з заздрістю на тих, хто легко заводить знайомства, насолоджується суспільством і не може дня прожити без спілкування. Іноді буває потрібно “вийти в світ”, але це так складно.

А в сучасному світі саме якості екстраверта цінуються суспільством. Такі люди більш успішні і мають багато друзів. Невже все так погано?Ні, є і позитивні сторони такого характеру особистості.

Адже ще Юнг говорив, що інтроверти акумулюють зовнішню енергію і направляють її всередину себе. А це не так вже й погано. Про це я і хочу поговорити.

Поглиблене мислення-екстраверти хапають все по вершках, і їм ніколи замислюватися про суть речей. Інтроверт же багато часу проводить на самоті і розмірковує про те чи інше питання. Він здатний докопатися до суті і зрозуміти більше, тому що у нього на це просто більше часу.

Інтроверт здатний аналізувати і планувати, з таких людей виходять хороші письменники, і вони ніколи не кидаються у вир без попереднього обмірковування наслідків своїх действійпродуктівность на самотествеекстраверти більш продуктивні в суспільстві, тому для них підходить командна робота – там вони розкривають свої кращі сторони. Інтроверт же здатний на кращі досягнення перебуваючи на самоті наодинці з собою. У такі моменти йому ніхто не заважає, не пригнічує своєю думкою і авторитетом.

Тому результат одиночної роботи може навіть перевершувати командний результат. Інтроверт найбільш продуктивний в таких сферах, як творчість і рішення конкретних завдань, для яких думка оточуючих лише мешаетнаблюдательностьекстраверти занадто поглинені спілкуванням один з одним і упускають важливі дрібниці. У той час, як інтроверт, перебуваючи в стороні від їх суперечок, може помітити ряд досить важливих деталей, які вислизнули від уваги інших.

Він говорить лише тоді, коли йому є що сказати. Його слова завжди обдумані і підкріплені аргументамиуменіе слушатьекстраверти вміють добре говорити і цим вони притягують до себе людей. А ось інтроверти є хорошими слухачами.

Вони поглинають інформацію і обробляють її. Тому при спілкуванні з інтровертом екстраверт завжди буде відчувати комфорт – він зможе виговоритися і його не будуть постійно перебивати сторонніми фразами, які не мають відношення до справи. Наслідок цієї риси характеру-вміння співпереживати і ставати на бік оповідачасвободаеслі екстраверта пригнічує думку про те, що його вдома ніхто не чекає і найближчі вихідні йому доведеться провести на самоті, то інтроверт навпаки – чекає цього моменту.
Він вільний від негативних думок про відсутність партнера, дітей, друзів і вільного часу, який нічим зайняти. Інтроверт завжди знайде, чим зайнятися на самоті і йому ніколи не нудно, чому я іноді заздрю екстравертам? Лише тільки тому, що вони на даний момент більше затребувані суспільством, а інтроверти мало кому привабливі. Але ж використовуючи свої переваги, саме інтроверт зможе навести порядок в хаосі екстравертів!Ставте лайки, робіть репости, спасибі за увагу!Підписуйтесь на мій канал ◄ допомогти в просуванні ◄

Related posts

Leave a Comment