Поради психології

Про усвідомленість і спілкування

Важливо спілкуватися усвідомлено, відчуваючи причини і глибину наших мотивів, так як саме неусвідомлене спілкування шкодить і руйнує нас зсередини.Багато з нас роблять все можливе, щоб взаємодіяти з іншими, проявляють до них турботу, зацікавленість, любов, але до самих же себе не проявляють подібних почуттів, а починають критикувати і принижувати себе. Спілкуватися усвідомлено-значить занурюватися в своє нутро, знаходити отруйні слова, які в нас живуть, помічати і шукати їх з духом цікавості і співчуття.

Ми спілкуємося несвідомо, тому що живемо в культурі, яка змушує нас бігти як ослик за морквою, змагатися один з одним, це часи соціальних медіа, які цінують швидкість, конкуренцію і моментальне задоволення потреб.Саме в такий час нам необхідна підтримка і усвідомленість. Нам потрібно знати, що є місце, де вас чекають, де є точно такі ж люди, які разом з вами шукають шлях до себе, усвідомленості своїх почуттів і намірів.

Саме тому я створила Наш чат чар, де ми підтримуємо один одного, як сестри, допомагаємо один одному і ростемо разом.У нашої неусвідомленої поведінки є безліч причин, однією з таких є сім’я. Саме в сім’ї формується спосіб спілкування з іншими людьми Та й з самими собою.

Саме те, як з вами спілкуються в дитинстві впливає на те яке спілкування у вас вишикується з самим собою, а також з іншими людьми протягом усього життя.Ще одна причина-невпевненість, саме вона може змусити нас токсично спілкуватися з самими собою, віддаляючи нас від усвідомленості. Коли ми відчуваємо себе невпевнено, ми можемо використовувати слова, щоб домінувати над іншими в спробі здаватися розумними.

Це може проявлятися, як критика, часті перебивання співрозмовника або постійна потреба звернути на себе увагу.Коли ми тримаємо в собі невирішені емоції, ми можемо швидко піти в гнів, жалість до себе, презирство. Це може збити нас і привести до неусвідомленої поведінки.

найсильніші, несвідомі емоції активують в нас гормони самозахисту, які можуть змусити нас запалюватися, як сірник в секунду. Ми втрачаємо усвідомленість і дистанціюємося від свого внутрішнього “я”.Важливо говорити усвідомлено.

тому що слова мають силу. Велика поетеса Майя Анжелу сказала: “слова-це речі” – якщо слова-це дійсно речі, то вони можуть бути використані і з кращими спонуканнями, і з гіршими. Слова можна використовувати як зброю або як бальзам.

Слова мають силу стверджувати нас, звертати до любові, співчуття, творчості.Щоб почати говорити усвідомлено, ми повинні взяти відповідальність за свої дії, бути готові перейти на інший рівень, ніж зараз і зробити паузу. Це передбачає не реагувати на розумову жуйку в нашій свідомості, а замість цього спостерігати.

Проникливість життєво важлива для змін. Це необхідно нам для того, щоб усвідомити негатив в наших словах і діях.Приєднуйтесь до мого чату чар, щоб впустити себе світло, яке так необхідне в наш час.
Пиши в Instagram @Diana_djalalova

Related posts

Leave a Comment