Всесвіт та планети

Ці космічні постери рекламують тури до зірок

Екзопланети це планети поза Сонячною системою. На 7 вересня 2020 року, згідно ресурсу http://exoplanet.eu/catalog/, зареєстровано 4330 планет у 3200 планетарних системах, з яких 708 систем є мультипланетарними, тобто містять більше однієї планети.

Каталог оновлюється щодня, у міру виявлення нових космічних тіл гарячі Юпітери, суперземлі, планети-пуфики, планети, на яких йде скляний дощ і світи вічної темряви на орбіті червоних карликів. Це лише трохи, що ми знаємо. А ще планети з двома і трьома сонцями, планети-бродяги, планети, які все ніяк не визначатися, і планети-зомбі, що побували всередині своєї вмираючої зірки.

І поки земна тур індустрія не повернулася в колишній ритм, а космічний туризм чекає, поки Ілон Маск не винайде варп-двигун, ми можемо відправитися на віртуальну екскурсію по самим незвичайним місцях нашої галактики.Розпечена планета Янссен. Насолоджуйтеся мерехтливими зірками над океаном лави!Планета 55 Cancri e, або Янссен, одна з планет зірки Коперник в сузір’ї Рака.

Це розплавлена суперземля в сорока світлових роках від сонця. Навіть на нічній стороні планети лава не застигає і не формує твердої поверхні. Температура тут настільки велика, що камені плавляться, і кремнієвий пар в атмосфері конденсується в блискучі Хмари.

Кремнієві хмари на океаном лавизірка 55 Cancri a менше сонця, але планета Янссен в 65 разів ближче до неї, ніж Земля до Сонця. Світанок на 55 Cancri ееслі вам холодно, а чай і плед не допомагають, вирушайте за посиланням екскурсію на поверхню 55 Cancri e. Але попереджаємо, що у вас може трапитися сонячний опік від одного тільки погляду на екран.

Парад планет на Trappist 1-еВ сорока світлових роках від землі, в червонуватому небі планети Trappist-1 e, мерехтять великі яскраві об’єкти, схожі на маленькі Місяця. Але це не супутники. Це сім інших землеподібних планет, які скупчилися навколо своєї маленької, холодної і Червоної Зірки ніби сім’я біля лісового багаття.

На кожній з них могла б існувати вода в рідкому вигляді. Trappist-1 e четверта планета і знаходиться в населеній зоні, але температура на поверхні швидше за все не піднімається вище -22 за Цельсієм.Передбачуваний вид з поверхні, відправляйтеся на екскурсію по посиланню в цей холодний і тьмяний світ і подивіться на власні очі на парад планетKeppler – 16 B.

Там, де твоя тінь ніколи не ходить однаПланета Kepler 16 b – екзопланета в подвійній зоряній системі. Kepler 16-A Помаранчевий карлик класу K і має масу 0,7 маси Сонця, а Kepler 16-B червоний карлик класу M з масою в 5 разів менше сонячної. Сама планета розміром з Сатурн, тому вона, швидше за все, газовий гігант.

Але як у будь-якого газового гіганта у нього швидше за все є супутники з твердою поверхнею. Завдяки подвійному сонцю в небі, всі об’єкти там матимуть подвійну тінь.Поверхня супутника Kerpler 16 bвідправляйтеся на екскурсію в планетарну систему, яка переконливо доводить, що планети в подвійних зоряних системах не є науковою фантастикою.

Kepler-186 f. світ червоної травипланета Kepler-186 f дивно схожа на Землю і навіть знаходиться в населеній зоні. Одна біда – її материнська зірка це тьмяний червоний карлик, чия світність лише 4% світності Сонця.

Якщо там є вода в рідкому вигляді і ростуть рослини, їх фотосинтез міг еволюціонувати в залежності від червоного світла.Kepler 186 f не обертається навколо своєї осі, тому одна сторона завжди повернута до сонця, а друга завжди знаходиться в темряві. Це може призвести до екстремальних погодних явищ, на зразок потужних ураганів, що змітають все на своєму шляху.
Екскурсія на поверхностьхотіте полоскотати нерви? Тоді вам сюди, до найжахливіших екзопланет на просторах космосу, підписуйтесь на канал, ставте лайк, діліться в соцмережах. На каналі kim The alien вас щодня чекають огляди та рецензії, а також новини та цікаві теорії зі світу науки

Related posts

Leave a Comment