Всесвіт та планети

Вчені знайшли життя під марсіанським грунтом?

Червона планета завжди привертала своєю увагою багатьох астрономів з усього світу. Вже багато років вчені намагаються знайти життя або хоча б залишки життя на Марсі. Справа в тому, що дана планета найкраще підходить для формування життя в Сонячній системі.

Звичайно, численні експедиції встановили, що на Марсі немає рослин або іншого тваринного світу. Однак певне життя може перебувати в надрах марсіанського грунту.Життя на Марсі-возможнаУченый Дімітра Атрі з Абу-Дабі припустив, що життя на Червоній планеті потрібно шукати не на поверхні, а під шаром грунту.

Причому астрофізик вважає, що мікробів можна буде знайти на невеликій глибині до двох метрів. Цент космічних наук вже давно проводить різні дослідження в пошуках життя на інших планетах. В ході вивчення марсіанського грунту вчені прийшли до висновку, що на Марсі створені умови для утворення життя.

Крім того, астрономи вважають, що більше 4 мільярдів років тому на Червоній планеті була вода, а значить, могла зародитися життя. Вченим поки не вдалося встановити, які процеси стали згубними для марсіанської атмосфери. З часом умови для проживання будь-яких організмів зникли і планета перетворилися в мляву пустелю.

Можливо, падіння астероїда погубило планету.На Марсі є водаКак мінімум вода на марці є в замерзлому стані. Даний факт вже давно доведений, на марці є крижані шапки і цілі кратери з замерзлою водою.

Крім того, вода може перебувати в стані льоду на глибині до півтора метрів. Вчений вважає, що залишки життя могли зберегтися під шаром грунту, куди не потрапляє космічна радіація. Якщо в грунті є наявність води, там повинні бути примітивні мікроорганізми!Дімітра Атрі вважає, що мікроорганізми могли адаптуватися до мінливих умов на вмираючій планеті.

Життя могло піти глибоко під поверхню або зберегтися на глибині до двох метрів. Схожі процеси можна спостерігати на земній поверхні. Деякі мікроорганізми виживають в більш екстремальних умовах при повній відсутності кисню.

Вже в 2022 році до Марса повинні направити новий марсохід під назвою «Rosalind Franklin». Він повинен буде вивчити поверхню і пробурити невелику свердловину. Якщо вийти виявити мінімальну кількість води в замерзлому стані, теорія вченого стане робочою.

Нам залишається тільки дочекатися нових проб і висновку вчених. Можливо, вже в найближчому майбутньому людство зможе виявити життя на іншій планеті. Кращим помічником і гідом по космосу стане наш сайт “Космогід”.
Переходьте за посиланням і дізнавайтеся багато нового про Всесвіт і космос.

Related posts

Leave a Comment