Всесвіт та планети

Як срср вперше сфотографували місяць ззаду (фото)

Космос СРСР місяць. Джерело rbth.com Темна сторона Місяця була протягом багатьох років справжньою загадкою.

Ще 60 років тому люди вірили, що на зворотному боці супутника живе розвинена цивілізація селеніті, яка всіма можливостями намагається приховати своє існування. Однак сучасні апарати, які є на темній стороні Місяця, показали нам, як насправді виглядає супутник. Варто відзначити, що перші фото Місяця ззаду вдалося зробити СРСР.

СРСР на Місяці. джерело spichky.гімісія ” Е ” Космічна дослідницька станція Е-1.

Джерело mirf.гіучені категорично спростовували існування селеніті. Першим доказом, що на супутнику немає технологічних будівель стали знімки Місяця ззаду ще під час СРСР.

В кінці 50-х роках були створені орбітальні станції серії «Е». Апарати розрізнялися тільки комплектацією наукових приладів, а так були повністю ідентичними. Принцип їх роботи був схожий на роботу супутників, хоча габарити перевершували в кілька разів.

Головне завдання апаратів ” Е ” полягала в обльоті природного супутника і картографії зворотного боку Місяця. Початок проекту “Е «Початковий старт проекту» Е” розчарував вчених. Перший зонд протримався в польоті всього 90 секунд, після чого повністю зруйнувався.

Другий запуск зонда також закінчився фіаско. Тільки через рік вдалося СРСР запустити з Байконура перший супутник до Місяця. Апарат назвали»Луна-1″.

Перші фото Місяця ззаду. Джерело mirf.гіоднако в історії космосу залишила великий слід орбітальна станція»Луна-2″.

Саме цей супутник зумів виконати своє призначення, вперше в історії прилетівши на інший космічний об’єкт в нашій Сонячній системі. 14 вересня 1969 року, через два дні після запуску, апарат перестав відповідати на команди і впав у східній частині місяця в області Море люті. Звичайно, побачити з землі падіння зонда було не можливо, але факт аварії був підтверджений одним з екіпажів проекту «Аполлон».

Астронавти розповідали, як бачили піднімається хмара пилу з поверхні Місяця. Перші фото Місяця ззаду. Джерело mirf.

наступна космічна станція категорії ” Е ” повинна вже була зробити знімки Місяця зі зворотного боку. Відомо, що комплектація нового зонда сильно відрізнялася від його попередників. Тепер апарати ” Е ” СРСР могли проводити астрономічні дослідження в космосі.

Перші фото Місяця ззаду. Джерело mirf.гіорбітальна станція була створена зі сплаву алюмінію зі сферичним дном, нагадуючи циліндр.

На верхній частині зонда були встановлені сонячні панелі, антени, наукова апаратура і мікродвигун. Також зонд був обладнаний на той час сучасною фотоапаратурою «Єнісей». Даний апарат мав два фокуси і міг одночасно зробити фото об’єкта в двох масштабах.

Перший об’єктив повинен був зафіксувати місяць в кадрі. Фото були не високої якості, проте саме другий фокус дозволяв деталізувати кадр. Існує факти, що саме «Єнісей» був задіяний в апараті «Кодак».

Місяць насправді круглаякосмічна дослідницька станція Е-2а.гіпроект Е-2а офіційно був названий «Луна-3». Апарат зумів наблизитися до природного супутника на відстань 6200 км.

перша зйомка Місяця була розпочата 7 жовтня 1959 року. Даний день був обраний спеціально, так як саме в цей час зворотна сторона Місяця була дуже добре освітлена Сонцем. Зроблені кадри передавалися двома етапами: під час перебування апарату біля супутника і безпосередньо на орбіті Землі.

Друк перших знімків Місяця. Джерело mirf.гісамое перше фото Місяця ззаду не збереглося.

Фото було відразу знищено. Експерти не вірили, що Місяць круглий. еволюція Місяця.

Джерело НАСА 2009КІНЕЧНО, сьогодні перші фото Місяця ззаду, зроблені в 1959 році виглядають примітивними. Однак на той час вони стали справжнім космічним досягненням. Саме фотографії зворотного боку, зроблені апаратом» Луна-3 ” довели, що природний супутник має круглу форму.
Ставте лайки, діліться статтями в соціальних мережах, підписуйтесь на канал і читайте цікаві факти про космос. Підписатися можна клікнувши по назві каналу Космос і Наука.

Related posts

Leave a Comment