У світі тварин

Якщо в будинку з’явилася німецька вівчарка-ваше життя не буде колишньою

Взагалі, абсолютно будь-яка тварина змінить ваше життя, в ту чи іншу сторону. Але до німецьких вівчарка я відчуваю особливу симпатію, тому що теж є власником але. Незвичайна порода! Розумні і красиві.

Якщо ви ще тільки плануєте взяти німецьку вівчарку, але поки думаєте “треба – не треба” – відкиньте сумніви! Подивіться на ці фотографії і всі ваші сумніви зникнуть:виховані і благородничем більше але в будинку-тим більше счастьяфотогенічние справжній друг і партнербестрашенім дуже йде “форма” краще за всіх грають у футбол 🤣 любить вниманіеобожает свою “зграю” любить великі компаніівнешне – дуже разнообразнимесь пляж твій, якщо з тобою НОЧудо-вуха високий інтелектс ним хоч на край светаОчень важко вибрати…

Він завжди уважно слушаеті дуже інтересендоброжелателенвсе гризе!Обожнює дітей!А ми обожнюємо коли вони ще дітипрекрасно співають коли не зміг вибрати і забрав всіх цуценят 👍 швидко растутсдержаніногда хуліганить, але завжди визнає, що був не правдурачітсямного дурачітсявнімателеночень швидко ростуть – і одного разу думаєш – де той милий клубочок, в моєму будинку бігає величезна “кінь”!Навіть роблячи безглузді речисохраняет свій строгий видНевозможно встоятьперед цим поглядом розумних глазверний!Дарує нам найкрасивіші посмішки!Супер-нянькаПомогает по хозяйствуОтличное спортивна статура, чудова посмішка!Скільки не мій, запах остаетсяразделіт з вами найрадісніші моментиотличний килимок – “не стукайте, ми і так знаємо, що ви тут” – підпис Собаки 🤣 🤣 🤣 терплячий до інших тваринперше місце за кращу винну мордувсегда підтримає!Але-чудова собака!П. С. тут багато хто запитує, А де ж в цій добірці моя але? Не завжди додаю мою красуню в добірки про але, зазвичай розповідаю про свою улюбленицю окремо, але на численні прохання моя дівчинка Зінгер:5 месяцев6.

5 месяцевВсегда подобалася ця порода. Була мрія коли небудь мати такого друга. Мрія збулася.
Що можу сказати-але викрали моє серце! Супер собака. Навіть злитися не можу на неї!

Related posts

Leave a Comment