У світі тварин

Що не так з паузами: одна, не найочевидніша причина, чому варто вибрати корм в жерстяній банці

Мяу всім на цьому каналі! 😸 Всі ми замислюємося про те, чим краще годувати своїх вихованців. Суперечки про це не вщухають і кожен вибирає той варіант, який йому підходить. Але я хочу торкнутися питання, про яке мало хто замислюється при виборі корму.

А питання це досить важливий і Стосується кожного!Екологічність я годувала кота сухим кормом (дорогим, хорошої якості – це для тих, хто відразу біжить критикувати в коментарях), потім стала годувати сухий + вологий. Був пробний період переходу на натуральне годування, поки від цієї ідеї відмовилася.Чого ми тільки не перепробовалівопрос з кормами все ще витає в повітрі, так як є деякі особливості у кішки.

Але, знову ж таки, зараз не про це.Кілька років тому я задумалася про те, скільки сміття потрапляє на звалища тільки від мене однієї і жахнулася. З тих пір по можливості намагалася скоротити цю кількість, а що можна – здавати в переробку.

Рука не піднімається викидати те, що можна здати! Так, наприклад, два роки у мене на балконі збиралася Скляна тара. Просто тому що контейнера для переробки неподалік не було, а без машини багато на собі не відвезеш через все місто. І, Алілуя, цього літа в сусідньому дворі з’явився контейнер!Я, здається, в 6 заходів, нарешті позбулася всіх банок-склянок і пляшок.

Пластик і папір я здаю в переробку вже більше року. У магазин ходжу зі своєю сумкою і пакетиками, а іноді навіть баночками і контейнерами.І, повертаючись до теми посту, коли я стала усвідомлено підходити до споживання і стала по-максимуму скорочувати свій сміттєвий слід, виникла проблема – упаковки від котячого корму, які не підлягають переробці.

Навіть якщо давати один павуч в день, уявіть, скільки виходить за рік, а за 5 років, а за 10!Але ж один павуч в день-це швидше пустощі, ласощі. Один дорослий кіт за нормою з’їдає в середньому 3 павука в день. А якщо котів кілька?Загалом, мене така ситуація не влаштувала, я стала шукати альтернативи.

І знайшла-корм в жерстяних банках, які теж можна здати в переробку. Або хтось може їх використовувати повторно в господарських потребах.З мінусів: у багатьох виробників просто немає корму в банках, тільки павучі.

Якщо у вихованця є особливості або переваги в їжі, підібрати підходящий варіант корму і без того складно, не те що на упаковку звертати увагу. І, як правило, консерви дорожче.Іноді дорожче істотно!Що ж робити? Для себе я прийняла поки наступне рішення: я купила на пробу корм в жерстяних банках, який досить хороший за складом, але при цьому не б’є по гаманцю! Він на 100, на 200% краще і натуральніше всяких віскасів-кітікетов, але не набагато дорожче.
Читайте: огляд корму для котів Organix: бюджетний варіант пристойної качестваА Ви замислювалися коли-небудь про екологічне споживання і про те, як скоротити кількість сміття? Діліться в коментарях!

Related posts

Leave a Comment