У світі тварин

Лариса. Кішка, якій допоміг кошкособ

Кішку звали Лариса. Не зовсім підходяще ім’я для кішки, але таке вже дали..

. У дитинстві вона була схожа на худого щуряти, але поступово округлялася і обростала пухнастою шерсткою.А потім раптом, на подив господарів-заневестилась.

.. Хоча чому там було дивуватися – час прийшов.

Втомившись від концертів і нічних виступів, Ларисі широко відчинили двері і швиденько винесли куди подалі. А якщо точніше, то майже за місто – до гаражів.Не встигла Лариса зрушити з місця, як прибігли два “нареченого”.

Покорав страхітливо один на одного, помахали мляво лапами і той, що слабший, пішов сам. А потім пішов і сильний, залишивши Ларису зовсім одну.І хоч кішка була зовсім домашньою, але саме її молодість їй допомогла.

Лара дуже швидко освоїлася. Але важчає з кожним днем живіт і древній інстинкт змусили її шукати надійний притулок, яке повинно було стати її пологовим будинком, лігвом і яслами.Кішка його знайшла тут же.

Напівзруйнований гараж, де не було дверей, але зате міцно стояли стіни і був надійний дах.Жінки зрозуміють, а чоловіки повірять – дуже страшно народжувати одній..

. Та ще в перший раз, коли не розумієш зовсім, що з тобою відбувається. Нікому допомогти, та хоча б просто постояти поруч-втішаючи дотиком, словом, поглядом.

Але кішечка впоралася-іншого виходу просто немає. Лариса спочатку довго терпіла голод, побоюючись залишити кошенят одних. Але для кішок не існує доставки, бездомна кішка може сподіватися лише на себе.

Перша вилазка пройшла дуже успішно. Жінка, побачивши Ларису, все зрозуміла..

. Вона мовчки розкрила пакети і розірвавши упаковку, віддала кішці охолоджену курячу грудку.З шматком м’яса в зубах Лариса повернулася до дітей.

Вона їла поруч з ними, тривожно прислухаючись і наїлася відразу, напевно, на два дні. А ось повторна вилазка не вдалася.Чоловік був ласкавий, вабив шматком ковбаси і Лариса повірила.

А повіривши, виявилася згорнутою в тугу грудку під пітною і брудною курткою. Вона пробула там недовго, але кішці здалося, що пройшла ціла вічність.Її розмотали і грубо жбурнули об підлогу.

Лариса опустилася на лапи і ошелешено озирнулася. Навколо було багато собак, на яких одночасно клацнули Карабіни і вони, єдиною зграєю, оточуючи, кинулися на неї.Лариса приготувалася битися.

За себе, за кошенят, за всі ці життя, що їй належали. Вона” наїжачилася ” і заричала, але її глухий і шиплячий Рик загубився на тлі рику іншого.Пес.

.. Великий, рудий.

Він першим опинився поруч з Ларисою і на її подив, просто закрив собою. Всі інші собаки наблизитися тепер побоювалися. Кішка не знала, як, але пса зрозуміла і пересуваючись під його животом, вона поступово наближалася в виходу.

Ще не зрозумівши, що вихід закритий, Лариса угледіла дірку під дахом.І опинившись поруч зі стіною, легким пір’їнкою майже злетіла і видерлася назовні. Кошенята вже пищали, закликаючи теплу маму.

.. І вона до них прийшла!А потім, через якийсь час, вона знайшла неподалік собаку.

Того самого пса і не стримавши радості, буцнула його лапу. Лариса привела собаку до себе, вона вірила цьому звірові. Він не міг образити ні її, ні дітей.

Кішка була дуже йому вдячна.Пес був зовсім інший, не такий, як інші собаки. Він умів розмовляти по котячі і Лариса дізналася, що його ім’я – Барбос, а ось люди звуть його кішкособом.

Кошкособ довго спав біля самого входу в гараж. А виспавшись, сумно спостерігав. Спостерігав, як вийшла попити дощової води зі старої бочки кішка, почувши неподалік гавкіт собак, сховалася.

Сховалася, так і не випивши ні краплі.Пес потягнувся, труснув головою і пішов розбиратися. Він гнав диких собак з території так, що вони довго ще сюди не повернутися.

І Ларисі не потрібно буде вичікувати, щоб просто напитися.А Лариса..

. Вона сиділа на даху і слухала. Кішки вміють слухати і чути, треба тільки вміти їх розуміти.

А Барбос це вмів і Лариса спробувала переконати його, що треба повернутися до того гаражу, з якого собака хитрістю втекла.Але кошкособ не відразу повірив. Він потерся об Ларисин бік носом, пирхнув і втік.

Кішка знову залізла на дах, вона спостерігала, а потім посміхнулася в вуса. Кошкособ все-таки повертався, він їй повірив і через пару хвилин йому належить щаслива зустріч.А Лариса щасливих зустрічей вже не чекала, вона просто повернулася до дітей.

Але кішки теж можуть помилятися і щаслива для Лариси зустріч дуже скоро трапиться.Продовження можна прочитати тут ” Лариса. Кішка, якій допоміг кошкособ(продовження) “про коротку зустріч Лариси і кошкособа і всю історію собаки, можна прочитати тут” Кошкособ.
Барбос, якого виховали кішки”

Related posts

Leave a Comment