У світі тварин

10 причин чому треба завести йоркширського тер’єра

Йоркширські тер’єри-прекрасні домашні тварини. Коли у вас є йорк, життя стає красивішим. Їх невеликий розмір, лагідний характер і інтелект роблять їх відмінними сімейними собаками.

Йорки добре підлаштовуються під характер і спосіб життя господаря.Ось 10 причин завести йоркширського тер’єра.Розмір Йоркширські тер’єри-маленькі собаки, це робить їх ідеальними для будь-якого будинку.

Незалежно від того, у вас великий будинок або однокімнатна квартира, це ніяк не позначиться на бажанні завести собаку. Вона без проблем вписується в будь-яке приміщення і при цьому відчуває себе відмінно. Її зручно брати на руки або тримати на колінах.

І, звичайно ж, чим менше собака, тим менше вона їсть, а це сильно позначається на бюджеті.Вірні друзі Йорки-одні з найбільш люблячих і відданих товаришів. Вони чарівні і підходять для будь-якого віку і верств населення.

Літні люди люблять Йорків, так як з собакою легко поводитися. Сім’ї знаходять їх милими, веселими і приємними. Йоркширські тер’єри, як правило, не вибирають кого з сім’ї, а до всіх ставляться добре.

Вони живуть довше інших дрібних порід, рухливі і енергійні.Приємна шерсть лише деякі собаки мають красиву і шовковисту шерсть, як у Йорків. Ця порода виділяється на виставках своїм дивовижним виглядом.

Її шерсть розкішна і схожа на багату мантію, але це для тих, хто хоче стежити за нею і вкладати гроші. У домашньому форматі собак часто підстригають коротко. Але це їх зовні нітрохи не псує.

Акуратне, компактне і пропорційне тіло робить собаку привабливою навіть при короткій щетині.Гіпоалергенна шерсть на відміну від багатьох інших собак, Йоркширські тер’єри мають гіпоалергенну шерсть, і це хороша новина для тих, хто має алергію на тварин. Хоча жодна Домашня тварина не є на 100% вільною від алергії, йорк викликає найменше роздратування.

Це пов’язано і з тим, що собака не сильно линяє.Відмінна Сторожова собака Йоркширський тер’єр дуже маленький, але при цьому він відмінний сторожовий пес. Сміливий і розумний, йорк завжди готовий захистити життя і майно своєї сім’ї.

Собака дуже власницьки і захищає свою сім’ю. Він попереджає про появу сторонньої людини. Гострий слух є перевагою серед інших собак.

Не треба довгих важких прогулянок Будучи маленькими, йорки не вимагають, щоб ви приділяли їм багато часу. Вони залишаються задоволеними без енергійних або тривалих тренувань. Біганини по дому цілком достатньо, щоб підтримувати хорошу фізичну форму.

Цим крихітним собачкам вистачить короткої прогулянки в саду або до найближчого магазину. Це і приваблює літніх людей або зайнятих людей.Скромні витрати на утримання Йоркширський тер’єр – не вимагає багато грошей на утримання.

Якщо ви хочете, то можете, звичайно, і витратитися. Але можна за цілком скромні гроші забезпечити йорка всім необхідним. Навіть купуючи дорогий корм ви не переступите за бюджет утримання кота.

Не доведеться витрачати багато на купання і догляд за шерстю. Ну і не треба замовляти спеціальний транспорт, щоб перевезти тварину.Надзвичайно розумні Суперрозумний йоркширський тер’єр.

Одна з найрозумніших собак. Собака добре піддається дресируванню, її легко привчити до будинку або горщика. Йорки мають унікальну якість-здатність швидко і ефективно реагувати на людські команди.

Це робить їх чудовими домашніми тваринами.Охайні Йоркширські тер’єри дуже мало линяють, незважаючи на довгу шерсть. Йорків легко привчити до лотка, як кота.

Вони не копають і не гризуть меблі, не пускають слюні.Гарні як собака-терапевт Смокі, йорк, відомий своїми подвигами під час Другої світової війни, – перша собака-терапевт. Вона відвідувала польові госпіталі, втішаючи поранених солдатів.
Вона пропрацювала собакою-терапевтом 12 років. Завдяки своєму дружньому, люблячому і лагідному характеру Йоркширські тер’єри можуть прикрасити життя будь-кого, хто перебуває у фізичному або емоційному занепаді.

Related posts

Leave a Comment