У світі тварин

Годую своїх кішок холістиками і два рази на рік даю ветеринарний корм для профілактики

У кого є кішки мене зрозуміють. Дуже складно підібрати реально хороший корм для своїх пухнастиків. А їх у мене двоє.

Всіх підібрала на вулиці. Від домашнього корму довелося відмовитися відразу з кількох причин.По-перше, і Кіт і кішка стерилізовані.

А для таких вже потрібен спеціальний корм. По-друге, у обох виявилися дуже специфічні смаки. Кішка могла цілими днями їсти варені яйця.

Прям до трясучки. Тільки яйцем об стіл стукнеш, біжить як божевільна і починає випрошувати. А кіт виявився взагалі великим оригіналом.

Прям травоїдна тварина.М’ясо не їсть. Віддає перевагу салат, рукколу, шпинат, а також зелений горошок.

Так…

з такої їжі лапи “протягнеш”. Довелося переходити на сухий корм. І звичайно, хотілося, щоб він був якісним і збалансованим.

Фото з особистого фотоархіву, зроблено мною. Мої Ельза і ТимошаОчень довго вибирала який корм давати. Консультувалася з ветеринаром, читала відгуки, дивилася в Інтернеті, і все-таки зупинилася на Pronature Holistic c лососем і коричневим рисом.

МоскваКорм для кішок ProNature Holistic для здоров’я шкіри та шерсті, з лососем і з коричневим рисом4.5Старая Ферма10840 отзывов2 974 ₽ПосмотретьZVERINUS.RU4151 отзыв2 892 ₽ПосмотретьЛе’Муррр3736 отзывов463 ₽ПосмотретьВсе предложения3Магазины на картеОтзывы10О продавцахМаркет в ДзенеДа, може бути і дорогувато.

Але на здоров’я економити не будеш. Та й послуги ветеринара не зовсім дешеві. ДО РЕЧІ, купую корм не тільки з лососем, але ще і з куркою.

І, звичайно ж, довелося підбирати ветеринарний корм для профілактики. Вже з досвіду знаю, що відмінні корми є у VET LIFE. Купую ось такий Neutered Male.

Він є і для кішок і для котів. Дуже добре себе зарекомендував.фото зроблено мнойЭтот корм даю своїм кішкам два рази в рік по місяцю.

Кажуть на постоянку теж шкідливо їх годувати такими кормами. А з метою профілактики саме те. Але все дуже індивідуально.

Нам вистачає цього часу, щоб бути веселими і здоровими.МоскваКорм для стерилізованих кішок Farmina Vet Life Male 2 кг4.5По популярностиПо популярностиСначала дешевыеСначала дорогиеПо рейтингу і ценеПо розміром скидкиZVERINUS.

RU4151 отзыв840 ₽ПосмотретьСтарая Ферма10840 отзывов850 ₽ПосмотретьPetDostavka.ru118 отзывов1 012 ₽Посмотретьpetteam.ru454 отзыва1 019 ₽ПосмотретьSamizoo510 отзывов892 ₽ПосмотретьZOO ПАССАЖ2620 отзывов925 ₽1 047 ₽ПосмотретьПоказать ещеВсе предложения35Магазины на картеОтзывы11О продавцахМаркет в ДзенеВо час самоізоляції стала корми замовляти по інтернету.

Дуже зручно. Можна про них дізнатися докладніше, натиснувши на віджет. Загалом, своїх котеек я люблю і вибираю для них все найкраще.

Буду рада, якщо ви поділитеся в коментарях, чим ви годуєте своїх пухнастиків і що даєте їм для профілактики. Можливо про якісь кормах я не знаю і для мене це буде дуже важливою інформацією.Бережіть себе, своє здоров’я і своїх вихованців.

Всім удачі!Стаття про моїх котів тут.Стаття про катсана тут.Стаття про мої фотографії через мокре скло тут.

Related posts

Leave a Comment