Виховання дітей

Прості домашні ігри для дітей, які допомагають розвинути уяву

Згідно з даними канал читають в 167 країнах з 195 психологи стверджують, що дуже важливо розвивати у дитини уяву, вміння нестандартно мислити з самого дитинства.Творче мислення допоможе йому в дорослому житті не діяти за інерцією, слідуючи загальноприйнятому шаблоном, а знаходити цікаві, принципово нові рішення.

Кожна дитина від народження наділений творчим потенціалом в тій чи іншій мірі. Вроджені здібності потрібно і корисно розвивати.Рекомендуємо ефективні і прості ігри, що допомагають батькам впоратися з цим завданням:веселий зоопаркРебенку пропонують уявити, що він гуляє по зоопарку.

Нехай назве звірів, яких «бачить» в клітинах, опише, як вони виглядають, чим займаються.Наприклад: в цій клітці живе лисичка, у неї руда шерсть, чорний носик і пухнастий хвіст.Лисиця дивиться на мене і хоче подружитися.

Якщо дитині важко відразу уявити багато різних тварин, можна допомогти, розставивши на столі іграшкових звірів.Можна не тільки описати їх зовнішній вигляд, але і придумати ім’я, історію життя.Поїздка на балСтарая, популярна гра для дівчаток, починається словами «Вам бариня прислала 100 рублів, що хочете, то беріть, «так» і «ні ” не кажіть, чорне з білим не беріть, Ви поїдете на бал?».

Гравці повинні придумати собі вишукані святкові наряди без використання чорного і білого кольору, і детально їх описати.Ведучий, ставлячи питання, провокує гравців відповісти “так»або “ні”. Виграє сама уважна, придумала складний і красивий наряд дівчинка.

За аналогією з цією грою, хлопчикам можна запропонувати «купити» собі автомобіль, мотоцикл, літак.Головне – барвисто і детально описати предмет мрії, дотримуючись правил.На що схожа пляма?Проста і захоплююча гра, для якої знадобиться аркуш щільного паперу, кисть і чорнило (акварельна фарба).

Капнувши чорнилом в центр листа, папір згинають навпіл, щоб фарба перетворилася в пляму випадкової форми.Розігнувши лист і розглядаючи отриманий малюнок, потрібно придумати, на що він схожий.Чим більше варіантів зможе придумати дитина, тим краще.

Закінчи малюнок на аркуші паперу намалюйте коло, пару паличок, дугу або зигзаг. Дитині Запропонуйте закінчити малюнок. Можна змагатися в кількості варіантів закінченого малюнка з однієї заготовки.

Для самих маленьких потрібно вибирати прості заготовки: коло (вийде сонечко, яблуко, обличчя чоловічка);2 паралельні прямі (сходи, стовбур дерева, паркан).Для дітей старшого віку деталей на аркуші буде більше, щоб придумати різні варіанти було складніше.Канал для щасливих батьків-приєднуйтесь, діліться матеріалами в соцмережах і на інших сайтах.
За репост + 5 до карми!”Мій МАЛЕНЬКИЙ малюк” приємних покупок!

Related posts

Leave a Comment