Опіум

Назва: Опіум
База: Україна, Львів
Стиль: мелодійний рок
Склад:

  • Саша Іващук – вокал, гітара
  • Рома Кучерак – гітара
  • Юрко Баковський – бас
  • Антон Мінчук – ударні, перкусія
  • Славко Швед – електроніка

Дискографія: "Молися На Мене" (2009)

роу гурт Опіум

Історія:

Рок-гурт Опіум був заснований далекого 1997 року Сашою Іващуком та Андрієм Єлістратовим, що спільними зусиллями залучили до проекту братів Юрія та Андрія Ребрину. За час творчої співпраці був створений альбом "Ангельська Душа", що не був записаний та виданий у зв'язку з відсутністю достатньої фінансової підтримки. Перший склад проіснував до 1999 року.

Другий склад гурту веде свою історію із знайомства Саші Іващука та Максима Шурпети у 2001 році. Невдовзі до колективу долучився драмер Степан Кухмістр, а згодом і гітарист Ростислав Якуц. В такому складі гурт створив альбом "Анатомія Болю" (що не був записаний по тим самим причинам) і проіснував до 2003 року. Певний час з гуртом працювали також Дмитро Голуб (гітара) та Володимир Дубецький (клавішні); Дмитро "Mad" Капранов займався техпідтримкою гурту.

Третій склад рок-гурту “Опіум” утворився в липні 2006 року.

Гасло:

Багато людей запитує про сенс назви... Музика – найважчий наркотик. Чи не так?! Тому «Опіум» – це уособлення безперечних і непорушних внутрішніх пристрастей, тих простих світлих залежностей, без яких ми не можемо жити.

Звук:

Основною ідеєю, яку сповідує і пропагує рок-гурт «Опіум» є мелодійність поєднання рідної української мови та рокових рифів – тексти повинні пробуджувати розум, а мелодії – торкатись душевних глибин. Але що там говорити про музику... Слухайте! Суміш драйву і поетики вам забезпечена!

Ордени та медалі:

Приз глядацьких симпатій фестивалю “І Студентський формат” (м.Львів), переможці 8 туру конкурсу MuzDJUICE (і дасть Бог далі буде...)

Сцена:

Основні виступи з 2006 року: святкування 750-річчя Львова, фестивалі «Наш Формат», «Підкамінь–2007», «Івана Купала – 2007» (Свірж), «Бойківська Ватра – 2008» та багато інших; а також різноманітні святкування Днів Міст, клуби, акції…

Лінки:
Офіційний сайт гурту, Vkontakte, MySpace, MyRadio, LiveJournal, YouTube

 

Концерты в Чернигове и видео Черниговских банд

Всего на данный момент 45 видео роликов.